Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 26.09.2020 SAAT 02:25:56
Advert
 

Vali Aksoy şehit yakınlarını ve gazileri ağırladı

Vali Aksoy şehit yakınlarını ve gazileri ağırladı
Advert

Vali Hüseyin Aksoy, şehit yakınları ve gazilere Devlet Övünç Madalyası ve Berat Tevcihi programının ardından konuklarını Antikkapı Restoran ‘da gerçekleştirilen öğle yemeğinde ağırladı

Arif BULUT - Kocaeli Vali Hüseyin Aksoy, şehit yakınları ve gazilere Devlet Övünç Madalyası ve Berat Tevcihi programının ardından konuklarını öğle yemeğinde ağırladı. Antikkapı Restoran’da gerçekleştirilen yemek programına Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy’un yanı sıra AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Garnizon Komutanı Kazım Dalkıran, İl Müftüsü Yusuf Doğan ve çok sayıda şehit yakını, gazi ve gazi yakını katılım gösterdi. Katılımcılara yemek sonrası İl Müftüsü Yusuf Doğan tarafından dua ettirildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.5796 TL 7.5493 TL
Euro
EURO
8.8341 TL 8.7989 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA