Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 16:03:52
Advert
Advert
 

Gençlik merkezi bitmek üzere

Derince gençliğine yönelik yapılan projeler arasında yer alan merkezin yapımında sona gelindi. Merkez, yapımının tamamlanması ile birlikte Derincelilere hizmet verecek
Gençlik merkezi bitmek üzere
Advert

DERİNCE Belediyesi'nin projeleri arasında yer alan Derince Gençlik Merkezi de artık tamamlanmak üzere. Fatih Mahallesi’nde inşa edilen ve kaba inşaatı büyük oranda gerçekleşen Derince Gençlik Merkezi, yapımının tamamlanmasıyla birlikte ilçe halkına hizmet vermeye başlayacak. Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarını sürdüren Gençlik Merkezi’nin yeni adresi olacak olan Fatih Mahallesi’nde bölge halkının ücretsiz olarak yararlanacağı çeşitli aktiviteler düzenlenecek.
ÇOK AMAÇLI SALON
Sportif çalışmalardan, doğa kulüplerine, halk oyunlarından gençlik haftası programlarına kadar birbirinden önemli etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Derince Gençlik Merkezi, bünyesinde bir adet çok amaçlı salon ve dersliklere sahip olacak. Bin 534 m2’lik bina oturum alanına inşa edilen Gençlik Merkezi, bodrum, zemin kat ve normal kat olmak üzere toplam 3 kattan oluşuyor. Yapının bodrum katında 446 metrekare ebatında çok amaçlı spor salonu ve sahne, 2 adet bay-bayan soyunma odası, antrenör soyunma odası, ilk yardım odası, bay-bayan engelli tuvaleti, bay-bayan mescit, arşiv odası, teknik hacim bölümleri ve sığınak bulunuyor.
KURS ODALARI VAR 
Derince Gençlik Merkezi’nin zemin kat bölümünde giriş-fuaye, bekleme salonu, kütüphane, iki adet derslik, müdür odası, idari ofis, öğretmenler odası, toplantı odası, folklor ve oyun salonu ile bay-bayan engelli tuvaleti yer alıyor. Projenin normal katında ise iki adet derslik, seminer salonu, el sanatları işçiliği odası, plastik sanatlar atölyesi, bilgisayar işçiliği odası, müzik işçiliği odası, kafeterya ve lavabolar bulunuyor. Fatih Mahallesi’nde yapımı devam eden Derince Gençlik Merkezi, hizmete açılmasıyla birlikte sadece bölge halkına değil tüm Kocaeli’ye hitap edecek.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8118 TL 6.7846 TL
Euro
EURO
7.4984 TL 7.4685 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA