Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.09.2020 SAAT 11:19:36
Advert
 

Gürgen'in durumu iyiye gidiyor

Gürgen'in durumu iyiye gidiyor
Advert

KOCAELİ Yusufeliler Derneğinde Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federsyonu Yöneticisi Cemil Gürgün önceki akşam kalp krizi geçirmişti.
Büyükşehir Belediyesi İkmal Daire Başkanlığı'nda şübe müdürü olarak görev yapan Gürgen hemen VM Medikalpark Kocaeli Hastanesi'nin acil servisine kaldırıldı. Doktorların müdahelesi sonucunda kalbe giden iki damarında tıkanıklık olduğu gözlendi. Prof.Dr.Haluk Akbaş konturolünde tedavi işlemleri devam etmekte en kısa zamanda kalbine iki stent takılacak. Gürgen'in durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.8338 TL 7.8025 TL
Euro
EURO
9.1583 TL 9.1217 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA