Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 25.01.2020 SAAT 05:57:52
Advert
 

Ne kadar sahada olursanız o kadar kazanırsınız

AK Parti teşkilatlarının eğitiminde ders veren Adana eski Milletvekili Necdet Ünüvar, “Ne kadar çok sahada olursanız o kadar çok kazanırsınız. Öfkeden kaçının, tartışmalarda insanları kırmayın” dedi.
Ne kadar sahada olursanız o kadar kazanırsınız
Süriye ÇATAK TEK  -AK Parti’de 31 Mart Yerel Seçimlerinden önce “Yerel Seçimler Yolunda Teşkilat Eğitimi” programını Antikkapı’da gerçekleştirdi. 800 teşkilat üyesinin katıldığı programda AK Parti Adana eski Milletvekilli Necdet Ünüvar eğitim verdi. Eğitime belediye başkanları, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, il ve ilçe kadın ve gençlik kolları yönetimleri hazır bulundu. Teşkilat üyelerine seçim çalışmaları sırasında yapacakları şeyler ve dikkat etmeleri gereken noktalar hakkında eğitim verildi. 
 
 
 
KOCAELİ ÇOK GÖNÜLLÜ
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Ar-Ge Birim Başkanı Oğuzhan Keleş, sahada itici güçlerinin liderleri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu kaydetti. Teşkilat Başkanı İshak Yıldırım ise seçime yönelik yapılacak çalışmalarla ilgili eğitim çalışması yaptıklarının altını çizdi. Kocaeli’nin seçime hazır, çok diri, çok gönüllü bir birlikteliğe sahip olduğunu ifade eden Necdet Ünüvar, Marmara Bölgesini çok önemsediğini ve kendisini heyecanlandıran bir bölge olduğunu kaydetti. 
 
 
 
EYT SORUNUNU BİZ ÇÖZERİZ
 
Şehirlerin medeniyet tasavvurlarımızın işaret taşları olduğunu söyleyen Ünüvar, “Siyaset bizim özümüzü söylediğimiz sözlerimizdir” dedi. Türkiye’deki gelişimi anlatan Ünüvar, Emeklilikte Yaşa Takılanların (EYT) mimarının dönemin SSK Genel Müdürü olduğunu söyleyen Ünüvar, “EYT’liler bize şu an Kılıçdaroğlu yok diyorlar. Biz onlara diyoruz ki bu sorunu çözerse yine AK Parti çözer” dedi.
 
 
 
GÖNÜL KIRIKLARINI GİDERİN
 
Her seçimin kendine özgü özelliklerinin olduğunu vurgulayan Ünüvar, “Kocaeli 2002 yılından bu yana en iyi çalışan teşkilatlardan biridir. Seçim için ciddi bir ön hazırlık yapmak lazım. Fiziksel ve zihinsel hazırlık yapmak lazım. Plan, program ve para çok ciddi bir hazırlıktır. Ekip ve program eşleştirmesi son derece önemlidir. Bugüne kadar her 100 seçmenin 75’i bir seçimde AK Parti’ye oy verdi. Daha önce AK Parti’ye oy vermiş ama şimdi oy vermeyi düşünmeyen. Gönül kırıklığı olan bir arkadaşımızı mutlaka sandığa götürün ve onun oyunu alın. Bu çok önemli. 
 
 
 
ÖFKEDEN KAÇININ
 
Zaman zaman kendi içimizde iç çekişmeler yaşayabiliriz. Ama bizler bir ekibiz. Biz AK Parti’nin gönüllü tutsaklarıyız. Çünkü AK Parti Türkiye’ye kazandırıyor. Çalışmalar dijital ortama aktarmalı, yapılan çalışmalar periyodik olarak kontrol etmek gerekiyor. Arazide ne kadar çok dolaşırsanız o kadar çok kazanırsınız. Tartışmalarda insanları kırmayın. İlla ikna etmeye de çalışmayın. Öfkeden kaçınmamız gerekiyor. Öfke anında kendimizi kontrol etmemiz gerekiyor. Tarihe girmeniz için hayaliniz ve sabrınız olmalı” dedi. 
 
 
 
 
Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sivil Toplum haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA