Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 24.06.2019 SAAT 23:30:49
Advert
 
Advert

İttifakı milletle yapacağız

DP GİK Üyesi Murat Aydoğdu, bütün belediyelerde aday çıkartacaklarını ifade ederken “İttifakı milletle yapacağız” dedi
İttifakı milletle yapacağız

Mevlüt SOYSAL  -DP Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Murat Aydoğdu, yerel seçimlere ilişkin bazı değerlendirmelerde bulundu. DP’nin misyonuna yakışır şekilde yerel seçim sürecini sürdürdüğünü ifade eden Aydoğdu, “Bazı ilçelerde adaylarımız belirlendi. Bazı bölgelerde ise önümüzdeki günlerde belirlenecek. Partimize talep fazla. En güçlü isimlerle yerel seçimlere gireceğiz” ifadelerini kullandı. 

 

KİMSENİN DEĞİRMENİNE SU TAŞIMAYACAĞIZ


DP’nin hiçbir siyasi partiyle ittifak yaparak seçimlere girmeyeceğini kaydeden Aydoğdu, “DP kimsenin değirmenine su taşımayacaktır. İttifakı milletle yapacaktır. Plan ve programını açıklayacak, vaatlerini sıralayacak ve halkından destek isteyecektir. 31 Mart akşamı da kaç oy alırsa alsın halkına teşekkür edecektir” şeklinde konuştu. 

 

OYLAR KİMSENİN CEBİNDE DEĞİL


Murat Aydoğdu, kimsenin oyunun kimsenin cebinde olmadığını söylerken, “Halkımızın oyuna kimse ipotek koymasın. Bakıyorum her siyasi parti, 24 Haziran seçimlerinde aldıkları oyları cebine koymuş. Onun üzerine oy eklemek istiyor. Bu halka saygısızlıktır. Halkımız 31 Mart’ta her siyasi partiyi değerlendirecek ve kendine yakın bulduğu siyasi parti ve adaya oyunu verecektir” dedi. 

 

EN ÖNEMLİ SİYASİ PARTİ


DP GİK Üyesi Aydoğdu, DP’nin Türk tarihinin en önemli siyasi partilerinden biri olduğunu kaydederek, “DP bu ülkeye en büyük hizmetleri vermiş siyasi harekettir. DP’nin yaptığı barajları, yolları, köprüleri, sanayi kuruluşlarını çıkarın, Türkiye 50 yıl geriye gider. Bu yüzden halkımızın DP misyonuna büyük bir bağlılık taşıdığını görüyorum. Bu yüzden bizi destekleyeceklerdir” diye konuştu. 

 

TEK ADRES DP


Aydoğdu, geçmişte DP’de yer alan isimlerin yeni bir siyasi parti kurma çalışmaları içinde bulunduğu iddialarıyla ilgili ise, “Merkez sağın tek temsilcisi DP’dir. Merkez sağda siyaset yapanların yer alacakları yer DP’dir. Kendini merkez sağda gören herkes DP’ye gelecek ve siyaset yapacaktır. Aksi durumun başarı sağlayamayacağı açıktır” ifadelerini kullanarak sözlerini sonlandırdı. 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7633 TL 5.7403 TL
Euro
EURO
6.5625 TL 6.5363 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA