Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 19.06.2019 SAAT 16:44:26
Advert
 
Advert Advert

Semt Kocaeli Projesi’nde yaşam başladı

Güven ve kalitenin adresi olan Pekdemir İnşaat, Semt Kocaeli Projesi’nin teslimini 22 aydan 18 aya çekerek 2018 yılı içinde daireleri sahiplerine teslim etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadı.
Semt Kocaeli Projesi’nde yaşam başladı

Pekdemir İnşaat, Kandıra Yolu üzerinde, yeşille mavinin buluştuğu Çayırköy’deki, Semt Kocaeli Projesi’nin teslimini Mart 2019’dan öne çekti, daireler sahiplerine teslim edildi. Projenin lansmanıÇayırköy’deki Semt Kocaeli Satış Ofisi’nde gerçekleştirildi. Lansmanda yönetim birikimi ve uzman ekipleri sayesinde inşaat süresini 22 aydan 18 aya çektiklerini belirten Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Dairelerin teslimini, müşterilerimizin sözleşmesinde yazan Mart 2019 yerine, 2018 yılı içinde teslim etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” dedi.

 


REKOR SÜREDE GERÇEKLEŞTİRDİK


Pekdemir’in 3 kuşak boyunca koruduğu “güven ve kalite”ye dayalı kurumsal geleneklerini, müşterilerinin tamamlanan önceki projelerinden bildiklerini belirten Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “2017 yılının Nisan ayında projenin lansmanını yaptık. Haziran ayında da inşaatına başladık ve 18 ayda 6 katlı 15 blokta toplam 280 dairelik projeyi deneyimli uzman teknik ekibi sayesinde, rekor sürede gerçekleştirdik” dedi.

 


YENİ EVLERİNDE GÜLE GÜLE OTURSUNLAR


Pekdemir, “İlk günden itibaren, Kocaeliler’in büyük güven ve desteğini yanımızda hissettik. Bu sayede, hem projemizin inşaatı, hem de daire satışlarımız, büyük bir hızla ilerledi. Teknolojik altyapımız, müşterilerimizden elde ettiğimiz geri bildirimleri değerlendirerek, inşaat, satış ve satış sonrası ile ilgili kalite standartlarımızı geliştirmemizi sağladı. Daire sahipleri yeni evlerinde güle güle otursunlar” diye konuştu.

 


540 GÜNDE TAMAMLANADI


280 konutluk Semt Kocaeli’nin inşaatının, Pekdemir İnşaat tarafından yaklaşık 540 günde tamamlanmasıyla, yaşam eksiksiz biçimde başladı. Çevre düzenlemesine kadar tamamlanan projede her daire sahibi, randevulu olarak satış temsilcisiyle birlikte inceleyerek dairesini teslim aldı. Site her noktada ilk günden itibaren profesyonelce yönetilmeye başladı.

 


BİR KEZ DAHA FARKINI HİSSETTİRDİ


İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, 280 dairelik projenin yaklaşık 540 günde tamamlanmasıyla, ortalama 2 günde 1 dairenin inşa edildiği bir inşaat hızı ile projeyi tamamladıklarını vurguladı. Pekdemir İnşaat’ın sektöründe standartları geliştiren, yenilikçi anlayışı, Semt Kocaeli projesi ile bir kez daha farkını hissettirdi.

 


EŞSİZ YAŞAM AYRICALIKLARI


Pekdemir İnşaat’ın, şehir merkezine 10 dakika, Yahya Kaptan’a 4 dakika mesafede, Çayırköy’deki 34 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ettiği, Ulusal Mimarlık Ödülü sahibi Mimar Cem Sorguç’un imzasını taşıyan Semt Kocaeli, 6 katlı 15 blokta, toplam 280 konuttan oluşuyor. Denizden 110 metre yükseklikte, yemyeşil bir doğa içinde, oksijeni bol temiz havasıyla, eşsiz yaşam ayrıcalıkları sunuyor. 


CAZİP ÖDEME SEÇENEKLERİ


Kocaeli’de, sınırlı sayıda kalan dairede, satışlar cazip ödeme seçenekleriyle devam ediyor. Semt Kocaeli’nin yeni kampanyasında 50 ay 0 faizli konut kredisi kullanma imkanı sunuluyor. Ayrıca yüzde 30 peşinat ödeyenler, dilerlerse piyasa koşullarının altındaki yüzde 0,98 faiz oranıyla konut kredisi kullanabilecekler.

 


PEKDEMİR GÜVENCE SİSTEMİ


Dairelerini teslim aldıktan sonra internet üzerinden sisteme kayıt olan daire sahipleri ya da kiracılar, Pekdemir Güvence Sistemi’nin, inşaat sektöründe örneğine pek rastlanmayan web tabanlı Müşteri İstek - Şikayet yazılım altyapısı sayesinde, istek ve taleplerini internet üzerinden bir tıkla ilgili birimlere bildirebiliyorlar. Gelen başvurular değerlendirildikten sonra başvuru e-mail ya da SMS ile yanıtlanıyor. Pekdemir İnşaat’ın uzman Güvence Timi elemanları, eksiklik ve aksaklıkları gideriyorlar. 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8712 TL 5.8477 TL
Euro
EURO
6.5766 TL 6.5503 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA