Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 15.11.2019 SAAT 12:54:23
Advert
 

Ağdacı ADD üyesi oldu

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Kocaeli Şube Başkanı Taylan Bingöl ve dernek üyesi Uğur Mert Yücel, Çevre Mühendisleri Odası (ÇMO) Kocaeli Şubesi Başkanı Sait Ağdacı ziyaretinde bulundu.
Ağdacı ADD üyesi oldu

Sıcak bir sohbet havasında geçen ziyarette; ADD Kocaeli Şube başkanı Taylan Bingöl: Sait Ağdacı başkanlığındaki ÇMO’nun kent sorunları üzerindeki duyarlılığını ve çevre tahribatı konusundaki uzman tespitlerini büyük bir hayranlıkla takip ettiğini dile getirerek teşekkürlerini iletti. Ayrıca Taylan Bingöl, ÇMO Kocaeli Şubesi Başkanı Sait Ağdacı’ya Nutuk hediye ederek ADD Kocaeli Şubesi’ne üye olmaya davet etti. ÇMO Kocaeli Şubesi Başkanı Sait Ağdacı, ADD’nin ziyaretinden çok mutlu olduğunu ve ülkenin Atatürkçü kurumlar önderliğinde içinde bulunduğu buhrandan kurtulacağını ifade etti. Ayrıca Sait Ağdacı odayı ziyarette bulunan Taylan Bingöl’e ÇMO Kocaeli Şubesin’e ait “hatıra tabağı” hediye ederek teşekkür etti. Daha sonra Ağdacı ADD’ye üye oldu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7761 TL 5.7530 TL
Euro
EURO
6.3540 TL 6.3286 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA