Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 02.04.2020 SAAT 16:15:27
Advert
 

İzmit'in sevdalısı olduk

Gümüşhaneli hemşehrilerini ağırlayan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, "54 yıllık İzmitliyiz. Artık buranın hamuruna karışmış, buranın sevdalısı olmuş kişileriz" dedi
İzmit'in sevdalısı olduk
rek

Gümüşhane Şiran Yukarı Kulaca Köyü Derneği Başkanı Nevzat Kulaksız ve yönetim kurulu üyeleri, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan`a yaptığı hizmetler için teşekkür ziyaretinde bulundu. Derneklerinin faaliyetleri hakkında Doğan’a bilgi veren Nevzat Kulaksız, “Dernek olarak kongremizi yapıp yeni yönetim oluşturduk. Hem yeni yönetim olarak Belediye Başkanımızı ziyaret etmek, hem de ağabeyimiz, büyüğümüz olan başkanımıza İzmit’e değer katan hizmetleri için teşekkür etmek istedik. Bu şehir başkanımızı her zaman yaptığı hizmetlerle yad edecektir” dedi.

 

HAMURUNA KARIŞTIK


Nevzat Doğan da ziyaret ve düşünceleri için konuklarına teşekkür ederek, “Doğduğum toprakların insanlarını ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Doğduğumuz yerler uzakta kaldı ama o toprakların insanı olmaktan gurur duyduk. Oranın o güzel, Anadolu özelliklerini şehrimizde yaşatmaya çalışıyoruz ama artık 54 yıllık İzmitliyiz. Artık buranın hamuruna karışmış, buranın sevdalısı olmuş kişileriz. Böyle bir şehrin hemşerisi olduğumuz için de onur duyuyoruz. Buraya çocuk doktoru, hastane idareciliği, milletvekilliği olarak hizmet ettik şimdi de 10 yıldır belediye başkanı olarak hizmet ediyoruz. Bize bu görevlerdeki en büyük mükafat bunların onurudur. Anlımızın akıyla halkımıza hizmet etmeye çalıştık. 


HİZMET EDİYORUZ


Sivil toplum örgütleri özellikle hemşeri dernekleri, şehrimizde önemli yer tutuyor ve çok önemli görevler yapıyorlar. Mensubu oldukları bölgenin değerlerini, özelliklerini bu şehirde yaşatıyorlar. Bu da şehrimize ayrı bir güç ve tat veriyor. Bunu hemşeriliği geliştirerek ama hemşericiliğe kaçmadan İzmitli, Kocaeli ruhuyla çok güzel yapıyorsunuz. Hepimiz doğduğumuz yerlerle gurur duyuyoruz ama İzmit’imiz, Kocaeli’miz için de her şeyimizle, bütün gücümüzle hizmet etmeye çalışıyoruz” şeklinde konuştu. 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.6892 TL 6.6625 TL
Euro
EURO
7.3089 TL 7.2798 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA