Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 23.01.2019 SAAT 15:27:37
Advert
 
Advert

Her zaman halkımızın yanındayız

Derince’ye kazandırdığı kalıcı eserlerle ilçeyi cazibe merkezi haline getiren Başkan Bulut, İbni Sina Mahallesi sakinleri ile bir araya geldiği toplantıda, “Bizler her zaman halkımızın yanında yer alarak, onların beklentilerine yönelik çalışmalara imza atıyoruz” dedi.
Her zaman halkımızın yanındayız

Sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere kentin tüm dinamikleri ile istişareye büyük önem veren Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, son olarak İbni Sina Mahallesi’nde yer alan Medine Camii’nin okuma salonunda bölge sakinlerinin konuğu oldu. Hizmete sunduğu projelerle Derince’yi Kocaeli’nin marka ilçelerinden biri haline getiren Başkan Bulut, vatandaşlarla olan buluşmasında önemli mesajlar verdi. Yaptıkları her projeyi Derincelilerin mutluluğu için inşa ettiklerini belirten Başkan Bulut, “Anadolu’da biz söz var. Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz diye. Elhamdülillah bizim hem tarlada izimiz hem de harmanda yüzümüz var. Göreve başladığımız zaman kağıt üstünde yer alan projelerimizi bir bir inşa ederek Derince’mize kazandırdık. Vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz tüm sözlerimizi yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum” şeklinde konuştu.

 

 

GELECEĞE YATIRIM YAPTIK


Geride kalan dört buçuk yılı aşkın süreçte bir yandan alt ve üstyapı düzenlemelerini sürdürdüklerini diğer taraftan ise kalıcı eserler inşa ettiklerini belirten Başkan Bulut, “Bizler her zaman halkımızın yanında yer alarak, onların beklentilerine yönelik çalışmalara imza atıyoruz. Bugün Derince’mizde hayata geçen birçok projemiz sizlerle bir araya geldiğimiz bu istişare toplantılarında şekillendi.” dedi. “Toplumumuzun her kesimine yönelik çok ciddi projelerimizi hayata geçirdik.” diye sözlerine devam eden Başkan Bulut, “Sportif alanda inşa ettiğimiz Er Meydanı, Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Salonları ile Derince’nin gençliğine ve geleceğine yatırırım yaptık. Yelken Kafe sadece ilçemizin değil günümüzde tüm Körfez’in en önemli tesislerinden biri haline geldi. 20 metrelik alternatif yol ve viyadükler ile ulaşımda çok önemli bir atılım gerçekleştirirken, mahalle konakları ve kültür merkezleri ile tüm halkımızın beklentilerine karşılık verdik” ifadelerini kullandı.

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3631 TL 5.3417 TL
Euro
EURO
6.0917 TL 6.0674 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA