Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 19.07.2019 SAAT 15:50:35
Advert
 
Advert

O mekan İmam Hatiplilere tahsis edildi

Kocaeli İmam Hatip Liseleri Mezunları Derneği yönetimi, Baç mevkiindeki tarihi bir mekanı derneklerine tahsis eden Başkan Doğan’a teşekkür ziyaretinde bulundu
O mekan İmam Hatiplilere tahsis edildi

Sebahattin Yamak başkanlığındaki Kocaeli İmam Hatip Liseleri Mezunları Derneği, (KİHMED) İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a teşekkür ziyaretinde bulundu. Ziyarette Doğan’a köstekli saat hediye eden KİHMED Başkanı Yamak, “Başkanımıza, sivil toplum derneklerine, kentin kültürel ve sosyal hayatına yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz. Göreve ilk geldiği ilk günden beri derneklerin, sivil toplum örgütlerinin hep yanında olup bizlere destek oldu. 

 

DOĞAN, ÖRNEK ALINMALI


Belediye Başkanımız geçtiğimiz günlerde Baç mevkiindeki tarihi bir mekanı derneğimize tahsis etti. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Derneğimize tahsis edilen mekanda çok güzel sosyal ve kültürel etkinlikler yapıp, vatanına milletine, dinine, tarihine, atalarına saygılı, milli ve manevi değerlerini bilen şuurlu gençler yetişecek. İzmit Belediye Başkanımızın sağladığı bu imkanların diğer başkanlara da örnek olması en büyük dileğimizdir. Belediye Başkanımıza yaptığı hizmetler için teşekkür ederiz” dedi.

 


HERKESİN GÖRÜŞÜNÜ ALDIK


Başkan Doğan da misafirlerine teşekkür ederek “Bizim görevimiz şehrin yönetiminde, yönetişim anlayışı içerisinde bu işi yapmaktır. Yani STK, oda, sendika gibi toplumun temsilcisi olan kesimlerin görüşlerini, onların isteklerini ve onlarla iletişim içerisinde bulunarak, yönetimi sağlamaya her zaman önem verdik. Göreve geldiğimiz ilk günden beri bu anlayış içinde olduk. Bunun da en güzel örneklerini verdik. Bütün STK’lara elimizden geldiği kadar destek olduk. İmam Hatip Mezunları Derneğimizin bizde çok farklı bir yeri var. 


AĞIR SORUMLULUKLARIMIZ VAR


Özellikle manevi dünyamızda çağın getirdiği bazı gelişmeler nedeniyle önemli eksiklikler olduğunu kabul etmeliyiz. Yeni nesillerin böyle bir tehlikeyle yetiştiğini görmek zorundayız. Bizim hem bu dünyada var olma nedenimiz, hem de bulunduğumuz coğrafyadaki misyonumuz nedeniyle bu değerlerden kopuk bir nesil düşünemeyiz. Bu noktada ağır bir sorumluluğumuz var. Derneğinizin yaptığı çalışmalar tabi ki her alanda desteklenecek konulardır ama özellikle mili manevi konulardaki gençlerin desteklenmesini çok önemsiyoruz. Allah’ını, dinini, kitabını bilen insanlardan zarar gelmez, aksine fayda gelir. Manevi dünyamızı destekleyecek, çağdaş ilim fenni öğrenen, donanımlı gençler yetiştirirken, bunları diğer dünyasında da güçlü kılmamız lazım. Hepimize çok büyük görevler düşüyor. Baç’taki yeriniz çok güzel oldu” şeklinde konuştu.

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.6502 TL 5.6276 TL
Euro
EURO
6.3550 TL 6.3296 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA