Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 01.06.2020 SAAT 17:08:20
Advert
Advert
 

Onlar yılbaşı akşamı yine durmadı

Genç İzmitliler Platformu, yeni yıla girerken yine ihtiyaç sahiplerini sevindirdi. Bir yandan erzakları dağıtan platform üyeleri, yeni yıla girerken ülkenin güvenliği ve huzuru için mesai sarf eden kolluk kuvvetlerini de unutmadı. Gençler tüm karakolları ziyaret etti
Onlar yılbaşı akşamı yine durmadı
Advert

Şehrimizin aktif ve dinamik sivil toplum kuruluşu Genç İzmitliler Platformu yeni yıla girerken yine ihtiyaç sahiplerini sevindirdi. Başlattıkları kampanyayla yine yüzlerce ihtiyaç sahiplerine yardım kolileri oluşturan platform üyeleri yeni yıl akşamı dağıtıma başladı. Ayrıca yeni yıla girerken ülkenin güvenliği ve huzuru için mesai sarf eden kolluk kuvvetlerini de unutmayan Genç İzmitliler Platformu, İzmit sınırları içerisindeki tüm karakolları ziyaret ederek Polis Teşkilatı’na başarılar diledi.

 

İHTİYAÇ SAHİPLERİNİN KAPISINI ÇALACAĞIZ


Platform Başkanı Samet Şengöz, “Bu soğuk aylarda içimizin ısınmaya ihtiyacı var. Genç İzmitliler Platformu olarak daha önce de binlerde ihtiyaç sahibi aileye erzak yardımında bulunduk. Şimdi de soğuk kış ayları olması hasebiyle bir kampanya başlattık. Ve yüzlerce ihtiyaç sahibi ailenin kapısını çalacağız. Bizler gerçekten bu şehri ve bu şehrin insanını seviyoruz” ifadeleriyle dağıtımı başlattı.

 


EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR


Şengöz ayrıca “Kampanyamıza çok ciddi anlamda şehrimizin her köşesinden destekler geldi. ‘Sende bir koliye adını yazdır’ diyerek başlattığımız kampanyamızın bu gün dağıtımını yapıyoruz. Tabi ki yardımda bulunanların ismini saklı tutuyoruz. Fakat bu güzel ve anlamlı kampanyaya destek vererek ihtiyaç sahibi ailelere kalben ulaşma fırsatı bulan ve bize bu fırsatı veren tüm dostlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Genç İzmitliler tüm kentin ortak değeridir” dedi.


KARAKOLLARA ZİYARET


Platform üyeleri yılbaşı mesaisi yapan Polis Teşkilatı’nı da unutmadı. İzmit’teki tüm karakolları ziyaret ederek hem teşekkür ettiler, hem de hediyeler takdim ettiler. Polis Teşkilatları ziyaretten memnuniyetini dile getirerek Genç İzmitliler’e teşekkür etti. Yeni yıl mesajı da veren Şengöz, “Toplumun refahı ve huzuru için yeni yıla girerken yoğun mesai sarf eden tüm güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum. Sizler bizim rahat uyku uyuyabilmemiz için uykularınızı feda ediyorsunuz. Yeni yılın ülkemize ve insanlarımıza hayırlar getirmesini diliyor ve 2019’un mutlu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Bu sebeple görevdeki tüm polislerimize de teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye belirtti.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8283 TL 6.8011 TL
Euro
EURO
7.5974 TL 7.5671 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA