Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 13.08.2020 SAAT 09:01:13
Advert
Advert
 

Adaletin olduğu bir Türkiye istiyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, yayınladığı mesajla yeni yılı kutladı.
Adaletin olduğu bir Türkiye istiyoruz
Advert

 CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “Yeni yılda adaletin, hakkın ve hukukun herkes için olduğu bir Türkiye’yi istiyoruz” dedi. 

 

 

HAYALLERİMİZ VAR 

 

“Özgürce, demokrasiyle, barış içinde, eşit ve bir bütün olarak memleketimizde yaşayacağımız bir yıl arzuluyoruz” diyen Andız, “Büyük hayallerimiz var. Yeni yılda bu hayallere erişmek için büyük bir cesaret ve fedakarlık göstereceğiz. Adaletsizliğe karşı adaletin, hukuksuzluğa karşı hukukun, haksızlığa karşı hakkın yılı olmasını dilediğim 2019 yılı, ülkemiz ve vatandaşlarımız için hak, hukuk ve adalet yılı olsun. Bütün bu temennilerimle birlikte; yeni yılda birlik, beraberlik, barış, dayanışma, kardeşlik, esenlik ve mutluluk içinde özgürce tüm yurttaşlarımızla sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günleri paylaşmayı diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA