Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 03.06.2020 SAAT 21:09:11
Advert
Advert
 

Servisçilerden şaibeli seçim iddiası

Servisçilerden şaibeli seçim iddiası
Advert

Kocaeli Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odasının 6. Olağan kurulunun şaibeli şekilde gerçekleştirildiğini iddia eden yaklaşık 50 kişi adliyeye gelerek seçim kuruluna itirazlarını sundu

Boran KAYALAR - Geçtiğimiz hafta tartışmalı bir şekilde gerçekleştirilen Kocaeli Servis Araçları İşletmecileri Esnaf Odası’ nın 6. Olağan  genel kurulu sonrası sular durulmuyor.  Geçtiğimiz hafta Atatürk Kapalı Spor salonunda 4 adaylı gerçekleştirilen seçimde Ahmet Taşçı, Süleyman Aygün, Hüsnü Babaç, Fahri Köksaldı yarışmış ve bu adaylarda mevcut başkan Ahmet Taşçı tekrar başkan seçilmişti. Seçimin ardından başkan adayları Süleyman Aygün, Hüsnü Babaç, Fahri Köksaldı beraber hareket ederek seçimin iptali için harekete geçti. Bugün Kocaeli Adliyesine gelen 3 başkan adayının destekçileri olan yaklaşık 50 kişi, kongrede delegelerin kimlik tespitleri sırasında yapılan usulsüzlük, başka kişilerin yerine oy kullandırılması sebebiyle seçimin iptal edilmesi istendi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7530 TL 6.7261 TL
Euro
EURO
7.5688 TL 7.5386 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA