Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 01.06.2020 SAAT 16:14:13
Advert
Advert
 

Gürültü kirliliğine 325 bin TL ceza

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, 2018 yılı içerisinde kontrol ve denetimler gerçekleştirdi. Gürültü kirliliğine sebep oldukları gerekçesiyle 2018 yılında 12 işletmeye 325 Bin 691 TL tutarında para cezası kesti
Gürültü kirliliğine 325 bin TL ceza
Advert

2006 yılından bu yana ekipler toplamda 87 işletmeye 1 milyon 366 bin 88 TL tutarında para cezası kesti. Öte yandan tüm gürültü kaynakları için gündüz, akşam ve gece zaman dilimlerini içeren haritalar elde edildi. Stratejik Gürültü Haritaları doğrultusunda, gürültü kirliliği ile mücadele için ‘Kocaeli Gürültü Eylem Planı’ hazırlandı. Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığınca hazırlanan Kocaeli Gürültü Eylem Planı’nda Kocaeli için gürültü yönetim alanları ve sıcak noktalar belirlendi. Mevzuat standartlarına uygun hazırlanan Kocaeli Gürültü Eylem Planı 2018 yılı Aralık ayı itibariyle Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8283 TL 6.8011 TL
Euro
EURO
7.5974 TL 7.5671 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA