Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 03.07.2020 SAAT 17:48:55
Advert
Advert Advert
 

Beylerbeyliler kongre hazırlığında

Beylerbeyliler kongre hazırlığında
Advert

2010 yılında kurulan Beylerbeyliler Derneği, temmuz ayının ilk haftası olağan kongresini gerçekleştirecek. Dernek Başkanı Ayhan Ayyıldız, “Yaz döneminde festivalimiz ve bayramlaşma törenlerimiz gerçekleşecek” dedi

İLİMİZİN aktif dernekleri arasında yer alan Beylerbeyliler Derneği yönetimi, önceki gün Likarba Restaurant’ta toplantı gerçekleştirdi. Dernek Başkanı Ayhan Ayyıldız’ın ev sahipliği yaptığı toplantıya Yönetim Kurulu Üyesi Menderes Yoldaş, Metin Özcan, Bekir Ayyıldız, Arzu Yıldız ve Yiğit Özcan, Kocaeli Artvinliler Derneği Başkanı Mikail Kalyoncu, İzmit Artvinliler Derneği 2. Başkanı Fuat Ellibeş katılırken, Nilüfer Kalyoncu, Nazlı Ayyıldız, Nagihan Özcan, Huriye Güzel, Elif Özcan ve Zekiye Ellibeş de hazır bulundu. Oldukça sıcak ve samimi ortamda geçen toplantıda 3 dönemdir başkanlığını sürdüren Ayhan Ayyyıldız, yeni yılla ilgili yapacakları faaliyetler hakkında bilgi verdi. 2010 yılında kurulan Beylerbeyliler Derneği’nin 4’üncü olağan kongresi temmuz ayının ilk haftası yapılacak. Mevcut başkan Ayhan Ayyıldız yeniden aday olduğunu açıkladı.

FESTİVAL YİNE YAPILACAK

Ayhan Ayyıldız, “Kaldığımız yerden yola devam ediyoruz. Temmuz ayında yeni yönetimi belirleyeceğiz. Aday olmak isteyen arkadaşlara kapımız her zaman açık. Amacımız insanlarımızı bir araya getirmek ve köyümüzü unutmamak. Üyelik çalışmalarımız devam ediyor, web sayfamızı yenileyeceğiz. Yaz döneminde festivalimiz ve bayramlaşma törenleri gerçekleşecek” dedi. Kahvaltılı toplantıya misafir olarak katılan Kocaeli Artvinliler Derneği Başkanı Mikail Kalyoncu, “Kardeş derneğimiz Beylerbeyliler Derneği bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyorum. 08.08.2018’de Artvin’e giderek 8 gün boyunca 8 ilçeyi gezeceğiz. Son gün Batum sahilinde çay içeceğiz. Bu konuda bize destek olan Körfez, Gölcük ve Kartepe Belediyesi ile Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA