Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 19.07.2019 SAAT 15:54:54
Advert
 
Advert

Sedaş'ta İSG eğitimleri bitti

Sedaş çalışanları 2018 yılı iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini başarı ile tamamladı. Toplam 16 saat süren eğitimlere çalışanlar tam kadro katıldı
Sedaş'ta İSG eğitimleri bitti

SEDAŞ’ın sorumluluk bölgesinde bulunan Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de bu illerin genelinde 3,5 milyon nüfusa hizmet veren ve toplam 45 ilçe, 49 belediye, 766 köy ve 1344 mahallede enerji dağıtım hizmetini sürdüren çalışanlar, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini başarı ile tamamladı. Elektrik dağıtım faaliyetlerini gerçekleştiren SEDAŞ, oluşturduğu entegre yönetim sistemi kapsamında, iş sağlığı ve güvenliği politikaları gereği, çalışanlarının periyodik olarak katıldığı iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerine ait hedeflerini başarı ile gerçekleştirdi.  

 

16 SAAT SÜRDÜ


SEDAŞ çalışanları aldıkları eğitimlerle, 2018 yılının 16 saatlik eğitim süresini başarı ile tamamladı. Bu eğitimlere aktif olarak katılan Kocaeli işletme çalışanları da, Kocaeli Fuarı içinde bulunan Sivil Toplum Merkezi'nde bir araya gelerek tüm gün devam eden İSG eğitimlerinde bilgilerini yenileme fırsatı buldular. İSG Eğitim Uzmanı Ferzander Ünver ve İşyeri Hekimi Dr. Hüseyin Usta tarafından verilen eğitimlerde çalışanlara iş güvenliği risk analizleri, tehlikeli durum ve ramak kala bildirimleri, iş sağlığı ve güvenliği ile ofis güvenliği ve sağlıklı yaşam konularında ayrıntılı bilgiler aktarıldı. 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.6502 TL 5.6276 TL
Euro
EURO
6.3550 TL 6.3296 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA