Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 23.01.2019 SAAT 15:30:32
Advert
 
Advert

Sedaş'ta İSG eğitimleri bitti

Sedaş çalışanları 2018 yılı iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini başarı ile tamamladı. Toplam 16 saat süren eğitimlere çalışanlar tam kadro katıldı
Sedaş'ta İSG eğitimleri bitti

SEDAŞ’ın sorumluluk bölgesinde bulunan Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce’de bu illerin genelinde 3,5 milyon nüfusa hizmet veren ve toplam 45 ilçe, 49 belediye, 766 köy ve 1344 mahallede enerji dağıtım hizmetini sürdüren çalışanlar, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini başarı ile tamamladı. Elektrik dağıtım faaliyetlerini gerçekleştiren SEDAŞ, oluşturduğu entegre yönetim sistemi kapsamında, iş sağlığı ve güvenliği politikaları gereği, çalışanlarının periyodik olarak katıldığı iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerine ait hedeflerini başarı ile gerçekleştirdi.  

 

16 SAAT SÜRDÜ


SEDAŞ çalışanları aldıkları eğitimlerle, 2018 yılının 16 saatlik eğitim süresini başarı ile tamamladı. Bu eğitimlere aktif olarak katılan Kocaeli işletme çalışanları da, Kocaeli Fuarı içinde bulunan Sivil Toplum Merkezi'nde bir araya gelerek tüm gün devam eden İSG eğitimlerinde bilgilerini yenileme fırsatı buldular. İSG Eğitim Uzmanı Ferzander Ünver ve İşyeri Hekimi Dr. Hüseyin Usta tarafından verilen eğitimlerde çalışanlara iş güvenliği risk analizleri, tehlikeli durum ve ramak kala bildirimleri, iş sağlığı ve güvenliği ile ofis güvenliği ve sağlıklı yaşam konularında ayrıntılı bilgiler aktarıldı. 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3317 TL 5.3105 TL
Euro
EURO
6.0586 TL 6.0344 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA