Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 04.06.2020 SAAT 10:00:06
Advert
Advert
 

Petrol-İş’te kongre heyecanı

Petrol-İş Kocaeli Şubesi’nin 22’inci Olağan Kongresi’nde mevcut başkan Salih Akduman üçüncü kez başkanlığa aday olacak. Akduman’ın karşısına aday çıkmaması bekleniyor.
Petrol-İş’te kongre heyecanı
Advert

Süriye ÇATAK TEK  -PETROL-İş Sendikası Kocaeli Şubesi’nin 22’inci Olağan Kongresi Ramada Otel’de saat 09.30’da başlayacak. 139’u seçilmiş 11’i doğal olmak üzere toplam 150 delegenin oy kullanacağı seçimlerde mevcut başkan Salih Akduman yeniden aday olacak. Akduman’ın karşısına aday çıkmaması bekleniyor. Kongreye genel merkez yöneticileri ve sendikaların yöneticilerinin katılması bekleniyor. 

 

150 DELEGE OY KULLANACAK


Petrol-İş Sendikası Kocaeli Şubesi 12-13 Aralık tarihlerinde yaptığı delege seçimlerinde Tüpraş’ta 98, Gübretaş’ta 16, Ege Sil’de 4,  Ege Kimya’da 11, Shell’de 6, Tüpraş Genel Müdürlüğünde 4 olmak üzere toplam 139 delege seçti. Seçilen 139 ve 11 doğal delege bugün yeni yönetimini seçmek için sandık başına gidecek. Ramada Otel’de saat 09.30’da başlayacak olan kongreye katılımın yüksek olması bekleniyor. 

 

AKDUMAN YENİDEN ADAY


Kongrede 5 yönetim kurulu, 3 denetim kurulu üyesi, 3 disiplin kurulu üyesi ve genel merkezin belirleyeceği sayıda genel merkez delegesi seçilecek. Kongrede mevcut başkan Salih Akduman ve yönetim kurulu üyelerinin tekrar aday olması bekleniyor. Akduman, bu dönem de seçilirse sendikada 3’üncü dönemi olacak. 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7530 TL 6.7261 TL
Euro
EURO
7.5688 TL 7.5386 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA