Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 23.01.2019 SAAT 15:31:42
Advert
 
Advert

Seçim Kurulu taşındı

Kocaeli Adliyesinde hizmet veren İl, İzmit 1 ve 2’inci, derince, Kartepe ve Başiskele İlçe Seçim Kurulları Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor salonuna taşındı. 31 Mart yerel seçimleri süreci bu salonda yürütülecek.
Seçim Kurulu taşındı

Süriye ÇATAK TEK  -Kocaeli Adliyesi’nde hizmet veren İl Seçim Kurulu, İzmit 1 ve 2’inci Seçim Kurulu, Derince, Başiskele ve Kartepe İlçe Seçim Kurulları Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor salonuna taşınmaya başladı. Seçim günü sonuçların en sağlıklı şekilde sisteme girmesi için, Adliye’deki yoğunluğu azaltmak amacı ile uzun süredir kullanılan spor salonuna 6 seçim kurulu Ocak ayının sonuna kadar taşınmış olacak. 

 

OCAK AYINDA TAMAMLANACAK 


İl, İzmit 1 ve 2’inci, Derince, Kartepe ve Başsikele İlçe Seçim Kurulları, Adliye binasındaki yer sıkıntısı nedeniyle 2014 yerel seçimlerinde kullanılmaya başlanan Şehit Recep Topaloğlu Spor salonu yeniden seçimler için kullanılacak. 6 seçim kurulu taşınma işlemlerini başlattı. İL ve Başiskele ilçe seçim kurulları taşınma işlemlerini tamamlarken, Derince, İzmit 1 ve 2’inci, Kartepe seçim kurulları ise Ocak ayı içinde taşınma işlemlerini tamamlayacak ve buradan hizmet vermeye başlayacak. 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3317 TL 5.3105 TL
Euro
EURO
6.0586 TL 6.0344 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA