Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 02.04.2020 SAAT 15:46:08
Advert
 

Eski Dostlar 372. toplantıda

Eski Dostlar grubunun 372. toplantısı Mercan Balık Restoranda yapıldı. Toplantıya Şenol Mandacı ev sahipliği yaptı. Eski Dostlar şubat ayında da 53. kuruluş yıldönümünü kutlayacak.
Eski Dostlar 372. toplantıda
rek

Rahmetli Mustafa Ersoy ve Fikret Balcı ile Emin Saka tarafından 1966 yılında İzmit’te kurulan ve şubat ayında 53.yılını kutlayacak olan Kocaeli ve Kocaelispor’u Seven Eski Dostlar Grubunun 372.toplantısı Mercan Balık Restoran'da gerçekleşti. Gecede Cemil Çetin ve Erol Köse’nin şarkılarını Eski Dostlar birlikte söyledi. Turan Karslıoğlu, Cem Kısa ve Zeki Bekta'dan oluşan saz heyetine zaman zaman Erol Köse de def ile eşlik etti. Mahir Dönmez ve Durmuş Ali Yalnız’ın okuduğu şiirler çok beğenildi. Şubat ayındaki 373. toplantıya Raif Kandemir ev sahipliği yapacak. 1966'dan bugüne toplanan Eski Dostlar, Orhan Balcı başkanlığında kurulan 53.yıl kutlama komitesince hazırlanacak özel bir programda biraraya gelecek.

 

 

TOPLANTIYA BÜYÜK İLGİ


Kuyumcu Şenol Mandacı’nın ev sahipliğinde düzenlenen geceye; Eski vekiller Erol Köse ve İsmail Kalkandelen, eski Kocaelispor Başkanı İsmet Kaya, Nihat Aytür, Melih Gazeteci, Yasin Şengel, Yakup Kalmuk, Durmuş Ali Yalnız, M. Akif Şen, Ahsen Okyar, Günay Gülcü, Birol Öztürk, Rıdvan Toksöz, Kamil Yıldız, Feridun Uygun, Erdinç Özden, İbrahim Kolay, Ertan Süral, Tahir Ersöz, Mustafa Güner, Reha Yıldırım, Hilmi Girgin, Şahin Balkan, Orhan Biçer, Muhannad Amin, Yusuf Tuğral, Selahattin Öztop, Enver Kılıç, Mücahit Girgin, Sami Toktaş, Sami Zobooğlu, Cemil Çetin, Mustafa Kemal Met, Mehmet Emiştekin, Cengiz Derici, Orhan Balcı, Nadir Birol, Mustafa Aydıneniz, Ferdi Tavuz ve Mahir Dönmez katıldı.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.6892 TL 6.6625 TL
Euro
EURO
7.3089 TL 7.2798 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA