Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 02.04.2020 SAAT 16:36:20
Advert
 

İSU hizmet yağdıracak

Geçtiğimiz hafta İSU Genel Müdürü Ali Sağlık, Kandıra’da 2004 - 2018 yılları arasında Namazgâh Barajı, Güneş Enerji ve Hidro Elektrik Santraller, içme suyu ve atıksu arıtma tesisleri, içme suyu, kanalizasyon ve yağmursuyu altyapıları ile dere ıslahları için 356 milyon lira yatırım gerçekleştirdiklerini belirtmişti.
İSU hizmet yağdıracak
rek

2019 yılı yatırım programında ise Kandıra Hira İçme Suyu Terfi Merkezi ve Basma Hattı, 240 kilometre uzunluğunda içme suyu kanalizasyon hattı, bir adet atıksu arıtma tesisi,altı adet atıksu terfi merkezi yapılacak. Ayrıca Kandıra Babalı, Dikili, Tuzağzı, Çamkonak, Akçabeyli, Karaağaç, Ballar ve Pınardüzü bölgesindeki kanalizasyon atıksuları toplanacak. Kandıra Namazgâh GES 2 yapılacak, muhtelif depo ve foseptik imalatları da planlanacak.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.6892 TL 6.6625 TL
Euro
EURO
7.3089 TL 7.2798 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA