Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 23.01.2019 SAAT 15:32:57
Advert
 
Advert

Patronlar işçi tulumu giydi

Kordsa’nın üst düzey yöneticileri giydikleri işçi kıyafetleri ile ellerine aldıkları fırçalarla Solaklar İlk ve Ortaokulu’nu boyadı, camlarını sildi, sınıflarını, laboratuarını, kütüphanesini yerleştirdi. Sosyal sorumluluk projesi ile örnek bir çalışmaya imza atıldı.
Patronlar işçi tulumu giydi

Süriye ÇATAK TEK  -KENTSA içinde faaliyet gösteren Kordsa Fabrikası, sosyal sorumluluk gereği sessiz sedasız bir şekilde 4’üncü köy okulunun yenileme çalışmasını yapıyor. Dün Solaklar Köyü İlk ve Ortaokulu’nda 120’si Kordsa fabrikalarının üst düzey yöneticisi olmak üzere 200 kişi iki okulda boyadan temizliğe kadar tüm işlerini yaptı. Kordsa CEO’su Ali Çalışkan başta olmak üzere Tayland, Endonezya, Brezilya. ABD’de bulunan bağlı kuruluşların üst düzey yöneticileri giydikleri iş kıyafetleri ile okulun tüm çalışmalarında yer aldı. 

 

SESSİZ SEDASIZ YAPTILAR


Kordsa fabrikası son yıllarda İzmit’te sessiz sedasız bir şekilde sosyal sorumluluk gereği önemli çalışmalara imza atıyor. Bugüne kadar 4 okulun boyasını yapan, sıralarını, varsa yemekhanesini ve kütüphanesini yenileyen, tuvaletlerini yeniden elden geçiren, okulların bahçesine oyun grubu yapan, varsa fen laboratuarını yenilen Kordsa, Solaklar Köyü Ortaokulu ve İlkokulu’nu da tüm çalışmaları yaptı ve son rötuşları yapmak için üst düzey yöneticileri ile birlikte okula geldi. 

 

 

EN İNCE AYRINTI


Kordsa’nın Kocaeli, ABD’de 4 kuruluşu olmak üzere Brezilya, Tayland, Endonezya’da bulunan kurumlarından gelen üst düzey yöneticileri Solaklar Orta ve İlkokulu’nda tamamlanmak üzere olan boya işinin son rötuşlarını yaparken, aynı zamanda okulun camlarından yerlerine kadar, tuvaletlerinden sıralarına kadar her yeri temizledi. Ortaokulun fen laboratuarını yerleştiren yöneticiler, aynı zamanda kütüphanenin de kitaplarını yerleştirdi. Herkese örnek olan bir çalışmaya imza atan Kordsa yöneticileri, sloganları olan “Yaşamı güçlendiriyoruz” fikrini hayata geçiriyor. 

 

YAŞAMI GÜÇLENDİRİYORUZ


Yaptıkları çalışmayı gizli tutmayı sessiz sedasız bir şekilde hayata geçirmeyi tercih ettiklerini söyleyen Kordsa CEO’su Ali Çalışkan, “Üretim yaptığımız tüm bölgelerde okullarda bu çalışmayı yapıyoruz. Tüm bölgelerden gelen üst düzey yöneticilerimiz ve fabrika çalışanlarımız gönüllülük esası ile tadilat yaptığımız okullara gelip burada yenileme çalışmasına katılıyor. Sosyal sorumluluk anlayışı ile bu çalışmayı yapıyoruz. Biz, ‘yaşamı güçlendiriyoruz’ mottomuzu buralarda hayata geçiriyoruz” dedi. 

 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3317 TL 5.3105 TL
Euro
EURO
6.0586 TL 6.0344 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA