Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 14:04:32
Advert
Advert
 

Nesibe Aydın Okulları’nın sınavı 24 Şubat’ta

Nesibe Aydın Okulları’nın sınavı 24 Şubat’ta
Advert

Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nın bursluluk ve okula giriş sınavı 24 Şubat’ta...

 

 

BURS KAZANMA ŞANSI

Türkiye’nin en başarılı özel okullarından biri olarak gösterilen Nesibe Aydın Okulları’nın Kocaeli şubesi, ‘bursluluk ve okula giriş’ sınavının tarihini açıkladı. Geçtiğimiz yıl 3 bine yakın öğrencinin katıldığı sınav bu yıl 24 Şubat’ta yapılacak. Sınava girecek öğrenciler elde ettikleri sonuca göre hem yüzde 100’den yüzde 15’e kadar değişen oranlarda burs kazanacak hem de Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nda okumaya hak kazanan şanslı öğrencilerden biri olacak.

 

 

REKOR KATILIM BEKLENİYOR

Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nın Yahya Kaptan Mahallesi’ndeki binasında gerçekleştirilecek sınava bu yıl rekor bir katılım bekleniyor. Öğrencilerin ve velilerin büyük bir merakla beklediği ‘bursluluk ve okula giriş’ sınavının en büyük özelliklerinden biri deölçme ve değerlendirme açısından eski adıyla TEOG, yeni adıyla LGS sistemine en yakın sınav olması. Ortaokul 8, lise 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerinin gireceği sınav için ön kayıtlar başladı. Nesibe Aydın Okulları’nda okumak isteyen öğrenciler, bu sınavı kaçırmayın!


BAŞVURUDA BULUNMAK İÇİN...

Sınava girmek isteyen öğrenciler okula şahsen başvuruda bulunabileceği gibi www.onkayit.nesibeaydin.k12.tr adresinden kayıt yaptırabilir ya da 311 59 46/ 311 55 60 numaralı telefonlardan ayrıntılı bilgi alabilir. Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nın yapacağı bu sınav aynı zamanda Türkiye genelinde başarı sıralamasını merak eden öğrenciler için bir rehber olacak. Ankara genel merkezde, uzman kişilerden oluşan bilim kurulu tarafından değerlendirilecek sınav sonuçları öğrencilere ‘gerçekçi’ bilgiler sunacak.

 

 

7 ÖĞRENCİYE 1 ÖĞRETMEN

İlimizde 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında kapılarını açan Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nda 7 öğrenciye 1 öğretmen düşüyor. Temel branş öğretmenlerini Ankara’dan getirten, eğitim-öğretim sistemini de genel merkezle entegre bir şekilde yürüten Nesibe Aydın Kocaeli Okulları, başarı ve disiplin odaklı eğitim anlayışıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

 

HİÇBİRİ KURSA GİTMİYOR

Nesibe Aydın Eğitim Kurumları’nın en büyük özelliği, bu okulda okuyan öğrencilerin ne özel ders almaya ne de kursa gitmeye ihtiyaç duymaması. Nesibe Aydın Kocaeli Okulları’nda okuyan ve üniversiteye hazırlanan hiçbir 12. sınıf öğrencisi kursa gitmiyor. Ders sonrasında okuldaki etüt çalışmalarına katılan öğrenciler, alanında en iyi öğretmenlerle sınava hazırlanıyor. Türkiye’nin akademik başarısı en yüksek okullarından biri olan Nesibe Aydın Eğitim Kurumları, tıp fakültelerine en fazla öğrenci gönderen okul olarak tanınıyor.

 

 

İLETİŞİM

Adres: Yahya Kaptan Mahallesi, Şehit Ergün Köncü Sok., No:51, İzmit/Kocaeli

Telefon: 311 59 46-311 55 60

 

BAŞVURU ADRESİ

www.onkayit.nesibeaydin.k12.tr

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7831 TL 6.7560 TL
Euro
EURO
7.4544 TL 7.4247 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA