Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 14:59:27
Advert
Advert
 

KOSO bilgilendirme toplantısı yapacak

Kocaeli Sanayi Odası çeşitli konularda üyelerini bilgilendirmek amacıyla çarşamba günü seminer düzenleyeceğini duyurdu.
KOSO bilgilendirme toplantısı yapacak
Advert

İşte Kocaeli Sanayi Odası'nın duyurusu;

 

Sayın Üyemiz,

Kocaeli Sanayi Odası olarak; çeşitli konularda üyelerimizi bilgilendirmek amacıyla, İlgili Kurumlarla işbirliği yaparak toplantılar ve seminerler düzenlemekteyiz.

Bu çerçevede "Mesleki Yeterlilik Belgesi'nde 117 Meslek Zorunluluğu ve Ücret Teşvikleri" konusunda T.C Mesleki Yeterlilik Kurumu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri katılımları ile bir bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir. Bilgilendirme toplantısı,"16 Ocak 2019 Çarşamba günü saat 14:30-16:30" arası Kocaeli Sanayi Odası Binası'nda gerçekleştirilecektir.

Söz konusu toplantı, sanayi kuruluşlarının İnsan Kaynakları, İdari işler, ve İSG departman çalışanlarına yöneliktir.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7831 TL 6.7560 TL
Euro
EURO
7.4544 TL 7.4247 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA