Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 14:41:51
Advert
Advert
 

Kandıralı Ateş’e Erdoğan’dan alkış

Kültür ve Turizm Ödülleri Töreni'nde bestekâr Kandıralı Amir Ateş'in seslendirdiği eserin ardından Başkan Erdoğan, usta sanatçıdan bir parça daha okumasını istedi. Erdoğan Ateş’i uzun süre alkışladı.
Kandıralı Ateş’e Erdoğan’dan alkış
Advert

Ünal CANKURT   -2018 yılı Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülleri töreni, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde yapıldı. Ödül töreninde ünlü bestekâr Kandıralı Amir Ateş, 'Bir kızıl goncaya benzer dudağın' adlı eserini seslendirdi. Bestekâr Amir Ateş, seslendirdiği eserin ardından “Saygılarımın kabulünü rica ediyorum" dedi.

 

 

BAŞKAN'DAN ÖZEL İSTEK
Daha sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, usta sanatçıdan bir parça daha okumasını istedi. Erdoğan'ın bu isteğini kırmayan usta sanatçı Amir Ateş'in seslendirdiği “Adı Güzel Kendi Güzel Muhammed” adlı esere Başkan Erdoğan da eşlik etti.  Amir Ateş konserini bitirdikten sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ateş'e ödülünü takdim ederek teşekkür etti.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7831 TL 6.7560 TL
Euro
EURO
7.4544 TL 7.4247 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA