Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 21:17:16
Advert
 

Muzipo Kids’den karne etkinliği

Muzipo Kids’den karne etkinliği
Advert

Muzipo Kids muzip saatler ve oyun grupları öğrencilerine karne dağıttı

Hakan ZEREY - Yahya Kaptan’da faaliyet gösteren Muzipo Kids birinci dönem eğitim öğretim yılının  sona ermesinin ardından muzip saatler ve oyun gruplarına karne dağıttı. Karne dağıtım etkinliği öncesi Muzipo Kids Müdürleri Nurdan Çöndek, Şaban Çöndek ve veliler sabah kahvaltısında biraraya geldi. Kahvaltı sonrası karneler dağıtılırken, öğrenciler etkinlik alanında kurulan survivor  parkurunda doyasıya eğlendi.

BAŞARILARINDAN MEMNUNUM

Karne etkinliği sonunda konuşma Yapan Muzipo Kids öğretmenlerinden Gökhan Öner, “Öğrencilerimin başalarından memnunum, Muzipo Kids olarak hedefimiz daima ileriye gitmek. Eğitim öğretim yılının birinci döneminde öğrenciler kadar emek sarf eden velilere de ayrıca teşekkür ederim" dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA