Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 04.06.2020 SAAT 11:39:53
Advert
Advert
 

Çalık ; Geleceğimiz yok ediliyor

Eğitim- İş Kocaeli Şube Başkanı Emine Çalık, 16 Ocak Basın Onur Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti. Ziyarette konuşan Emine Çalık,” Alt yapısı hazırlanmadan eğitim sistemleriyle geleceğimizi yok ediliyor” dedi.
Çalık ; Geleceğimiz yok ediliyor
Advert

Boran KAYALAR  -Gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Adem Turgut’ u ziyaret eden Eğitim- İş Kocaeli Şube Başkanı Emine Çalık ve Eğitim- İş Kocaeli Şubesi Eğitim Sekreteri Sabri Mutlu, 16 Ocak Basın Onur Günü dolayısıyla  ziyarette bulundular. Ziyarette kısa bir açıklama yapan Şube Başkanı Emine Çalık,” Bizim için çok değerlisiniz. Gazetecilik mesleğininde zor şartlar altında yapıldığının farkındayız. Basın susarsa herkes susar.  Bu kadar zor şartlar altında bile halkı aydınlatmak için büyük çaba sarf ettiğinizin farkındayız. 


GELECEĞİMİZ YOK EDİLİYOR


Türkiye’ de şuan bilimsel eğitim yok edilmeye çalışılıyor. Her sene sistem değişiyor.  Çocuklarımız ve ailelerimiz gerçekten mağdur oluyor. Biz bugün sizin için geldik ama eğitimde çok dertliyiz. Okuyan düşünen sorgulayan üreten çocuklar yetiştirebilmek için parasız eğitim diyoruz. Eğitim iş üyeleriyle gerek türkiye genelinde eğitim in kalitesini arttırmak için her zaman katkı sunmaya hazırız. Bu çocuklar bizim geleceğimiz geleceğimizi yok ediyoruz. Alt yapısı hazırlanmadan eğitim sistemleriyle geleceğimizi yok ediyoruz” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7530 TL 6.7261 TL
Euro
EURO
7.5688 TL 7.5386 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA