Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 03.08.2020 SAAT 13:08:49
Advert
Advert Advert
 

Tuncay Emir’de müzik, gezi ve tiyatro günleri

Tuncay Emir’de müzik, gezi ve tiyatro günleri
Advert

 

Tuncay Emir Eğitim Kurumları sayesinde öğrenciler; görerek, dokunarak ve düşünerek öğreniyorlar. Bu kapsamda müzik, tiyatro ve gezi günleri düzenlendi

YAHYA Kaptan ve Alikahya’da mevcut 3 hizmet binasında 80 kişilik uzman kadrosu ile yüzlerce öğrenciye hizmet veren Tuncay Emir Eğitim Kurumları, ilk yarı eğitim döneminin son haftasında bir dizi etkinliler gerçekleştirdi. Öğrenciler önce davul zurna ve flüt gibi müzik aletlerini okullarında dinleyerek ve dokunarak yakından tanıyarak çalmayı denediler.  Üç okuldan yüzlerce öğrenci tarihi dokuyu tanımak için Saat Kulesi ve çevresindeki tarihi eserleri gezdiler, öğretmenleri tarafından bilgilendirildiler.

2. DÖNEM DAHA YOĞUN

Kültüre, sanata ve tarihi zenginliğe eğitim programında ağırlık veren Tuncay Emir Eğitim Okullarının yüzlerce öğrencisi son olarak da Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde Şehir Tiyatrolarınca sahnelenen  ‘Güzel ve Çirkin’ adlı çocuk oyununu izleyerek güzel saatler yaşadılar. Birinci eğitim döneminde dolu dolu bir kültür-sanat günleri geçiren Tuncay Emir Eğitim Okulları’nın yüzlerce öğrencisi, aileleri ve okulun uzman kadrolarını ikinci dönem eğitim yılında daha yoğun bir program bekliyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA