Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 11:05:38
Advert
Advert Advert
 

Hürriyet taksi duraklarını ziyaret etti

CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ve beraberindeki partilileri İzmit Cumhuriyet Parkı’nda taksi duraklarını ziyaret ederek sorunlarını dinledi
Hürriyet taksi duraklarını ziyaret etti
Advert

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, ilçe yöneticileri Mediha Satıcı, Arda Başaran, İzmit ilçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Gök ve partilileri, İzmit Cumhuriyet Parkı’nda bulunan Ömür Taksi ve Park Taksi duraklarını ziyaret etti. 

 

TAKSİCİMİZLE KONUŞARAK SORUNLARINI ÇÖZECEĞİZ
İzmit Cumhuriyet Parkı’nda taksici esnafıyla bir araya gelen Belediye Başkan adayı Hürriyet ve beraberindeki partilileri, taksi esnafının sıkıntılarını dinledi. Taksi duraklarının yıllardır kronikleşen sorunlarının farkında olduklarını ve taksi esnafıyla bir araya gelerek çözülmeyecek sorun bulunmadığına dikkat çeken Belediye Başkanı Hürriyet, “Nasıl olsa ne yapsak belediyeyi alıyoruz diyerek İzmit’i bir adım ileri götüremediler. 10 sene önce de aynı sorunlar vardı, 10 yıl sonra da aynı sorunlar var. Kime gitsek, kimle konuşsak dert yanıyor. Demek ki bir şeyler yanlış gidiyor. Yönetim anlayışının değişmesi gerekiyor. Taksicilerimizin sorunları da kronikleşen sorunlar. Bu sorunlar kafa kafaya verilmediği takdirde de çözülmez. Biz de taksicimizle bir araya gelerek sorunlarını konuşacağız ve hep birlikte çözeceğiz” açıklamasında bulundu.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA