Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 16.02.2019 SAAT 17:25:13
Advert
 
Advert Advert

SEDAŞ’ta başarıya ödül

SEDAŞ, başarılı çağrı merkezi çalışanlarını ödüllendirdi. SEDAŞ Çağrı Merkezi’nde düzenlenen törende, SEDAŞ Müşteriler Grup Müdürü Orhan Sönmez ve SEDAŞ Çağrı Merkezi Yöneticisi Efsun Ergin tarafından en iyi performans ödülleri verildi
SEDAŞ’ta başarıya ödül

SEDAŞ elektrik dağıtım faaliyet bölgesinde dağıtım şebekesinde hizmet verdiği Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerindeki 1,8 milyon kullanıcıya, 3,5 milyon nüfusa Alo 186 Çağrı Merkezi faaliyetleri ile en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Hizmet kalitesini artırmak için hiç durmadan eğitim çalışmaları ve performans ölçümü yapıyor. 2018 yılını Müşteri Memnuniyeti yılı ilan eden SEDAŞ bu kapsamda çağrı merkezinin, 2018 yılı performansa dayalı başarı değerlendirmelerini bir ödül töreni ile gerçekleştirdi. SEDAŞ, başarılı çağrı merkezi çalışanlarını ‘En İyi Müşteri Deneyimi’, ödül töreninde belgelerini ve hediyelerini vererek ödüllendirdi. 

 

 

ÇALIŞANLARI TEBRİK ETTİ


SEDAŞ Çağrı Merkezi’nde düzenlenen törende, SEDAŞ Müşteriler Grup Müdürü Orhan Sönmez, SEDAŞ Çağrı Merkezi Yöneticisi Efsun Ergin tarafından 2018 yılı başarılı çalışanlarına en iyi performans ödülleri verildi. Çağrı Merkezi müşteri temsilcilerinin aylık performanslarının ve müşteri memnuniyetinin başarı sıralamasında temel ölçütü oluşturduğunu belirten SEDAŞ Müşteriler Grup Müdürü Orhan Sönmez, çağrı merkezinin tüm çalışanlarını tek tek tebrik ederek, iş süreçlerinin gerçekleştirilmesi sırasında ortaya konan pozitif enerji ile verimliliğin bundan sonrada ödüllendirileceğini açıkladı. Çağrı Merkezi müşteri temsilcileri günün anısına dereceye giren arkadaşları ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.2775 TL 5.2564 TL
Euro
EURO
5.9531 TL 5.9293 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA