Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 20:18:03
Advert
Advert Advert
 

SEDAŞ’ta başarıya ödül

SEDAŞ, başarılı çağrı merkezi çalışanlarını ödüllendirdi. SEDAŞ Çağrı Merkezi’nde düzenlenen törende, SEDAŞ Müşteriler Grup Müdürü Orhan Sönmez ve SEDAŞ Çağrı Merkezi Yöneticisi Efsun Ergin tarafından en iyi performans ödülleri verildi
SEDAŞ’ta başarıya ödül
Advert

SEDAŞ elektrik dağıtım faaliyet bölgesinde dağıtım şebekesinde hizmet verdiği Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerindeki 1,8 milyon kullanıcıya, 3,5 milyon nüfusa Alo 186 Çağrı Merkezi faaliyetleri ile en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor. Hizmet kalitesini artırmak için hiç durmadan eğitim çalışmaları ve performans ölçümü yapıyor. 2018 yılını Müşteri Memnuniyeti yılı ilan eden SEDAŞ bu kapsamda çağrı merkezinin, 2018 yılı performansa dayalı başarı değerlendirmelerini bir ödül töreni ile gerçekleştirdi. SEDAŞ, başarılı çağrı merkezi çalışanlarını ‘En İyi Müşteri Deneyimi’, ödül töreninde belgelerini ve hediyelerini vererek ödüllendirdi. 

 

 

ÇALIŞANLARI TEBRİK ETTİ


SEDAŞ Çağrı Merkezi’nde düzenlenen törende, SEDAŞ Müşteriler Grup Müdürü Orhan Sönmez, SEDAŞ Çağrı Merkezi Yöneticisi Efsun Ergin tarafından 2018 yılı başarılı çalışanlarına en iyi performans ödülleri verildi. Çağrı Merkezi müşteri temsilcilerinin aylık performanslarının ve müşteri memnuniyetinin başarı sıralamasında temel ölçütü oluşturduğunu belirten SEDAŞ Müşteriler Grup Müdürü Orhan Sönmez, çağrı merkezinin tüm çalışanlarını tek tek tebrik ederek, iş süreçlerinin gerçekleştirilmesi sırasında ortaya konan pozitif enerji ile verimliliğin bundan sonrada ödüllendirileceğini açıkladı. Çağrı Merkezi müşteri temsilcileri günün anısına dereceye giren arkadaşları ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA