Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 20.02.2019 SAAT 03:13:00
Advert
 
Advert Advert

WhatsApp ile hızlı müdahale

Kocaeli’de yaşayan vatandaşlar, Büyükşehir Belediyesi’ne iletmek istedikleri istek ve şikâyetlerini; artık ‘WhatsApp’tan da iletebilecek.
WhatsApp ile hızlı müdahale

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Alo 153 Çağrı Merkezi, Kocaeli’de yaşayan vatandaşların soru, görüş ve önerilerini iletebilmeleri için akıllı cep telefonlarında kullanılan iletişim uygulaması “WhatsApp” üzerinden çağrı hattı oluşturdu. Bu sistemde vatandaşlar dilek ve şikâyetlerini, görsel mesajlar ile 0530917 41 53 numaralı hatta “WhatsApp” uygulaması aracılığıyla iletecek.


Vatandaşların ‘WhatsApp’ hattı üzerinden fotoğraf veya konum göndermeleri, ekiplerin olumsuzluklara daha hızlı müdahale etmesini sağlayacak. ‘Şehrimize Bağlıyız’ sloganıyla başlatılan proje, vatandaşların memnuniyetini kazandı.


Bu uygulamayla birlikte, vatandaşlar tüm şikâyet, talep ve önerilerini “WhatsApp” üzerinden görsel mesajlarla gönderilebiliyor. Gelen talepler ilçe belediyelerinin alanlarında dahi olsa değerlendiriliyor. Vatandaşların ulaştırdıkları talepler ilçe belediyelerine de yollanıyor. Böylece kent genelinde bir koordinasyon sağlanarak çözüme odaklı hizmet veriliyor.
Katılımcı ve çoğulcu yönetim anlayışına sahip Büyükşehir 153 Çağrı Merkezi; kalite, şeffaflık, adalet, hız, etkili iletişim, samimiyet, güven ve gizlilik gibi değerleri de ön planda tutuyor. Vatandaşlarına, ‘Arayın, bağlanın, gönderin, Kocaeli’yi birlikte yönetelim’ sözleriyle seslenen Büyükşehir, hayata geçirdiği 153 Çağrı Merkezi’nde güçlü, bütünleşik, samimi ve kesintisiz iletişimi odaklıyor. 


Vatandaşlar; her türlü talep ve önerileri için 153 numaralı hattın yanı sıra web sitesi www.buyuksehir153.com, iletişim merkezlerinde yüz yüze ve mobil cihazlardan da (IOS&Android) ulaşabiliyor.

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.3227 TL 5.3015 TL
Euro
EURO
6.0156 TL 5.9916 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA