Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 05.07.2020 SAAT 19:20:30
Advert
Advert Advert
 

Aydın, Bağırganlı’ya aday

Bağırganlı Mahallesi’ne daha kaliteli hizmetler sunmak için çevresinin desteklerini alarak muhtarlığa aday olan Hüseyin Aydın, sahalara inerek çalışmalarına başladı.
Aydın, Bağırganlı’ya aday
Advert

Mahalle sakinlerinin büyük teveccühünü kazanan Aydın, Bağırganlı’yı en gözde mahalle haline getirmek için elinden geleni yapacağını söyledi. Serbest meslekle uğraşan Aydın, seçildiği takdirde hemşerilerinin 7/24 emrinde olacağını vurguladı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA