Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 18.08.2019 SAAT 12:46:27
Advert
Advert
 

Kandıra Devlet Hastanesi'nin verimliliği nasıl?

M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi’nde Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü tarafından verimlilik ve kalite uygulamaları yerinde değerlendirmesi gerçekleştirildi
Kandıra Devlet Hastanesi'nin verimliliği nasıl?

Ekip sorumlusu Satı Birbudak, Hilal Seda Bereket, Mehmet Beşir Ulutaş, Yıldız Ayaz, Ufuk Karanfil ve Ceren Sarıkaya tarafından M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi’nde poliklinik hizmetleri, görüntüleme hizmetleri, laboratuar hizmetleri, acil servis, yoğun bakım hizmetleri, doğumhane hizmetleri, servis hizmetleri, ameliyathane hizmetleri, sterilizasyon hizmetleri, eczacılık hizmetleri, medikal depo, teknik hizmetler, ayniyat depo, biyomedikal depo, muhasebe-bütçe uygulamaları bölümleri değerlendirildi. 

 

FİKİR ALIŞVERİŞİ


Başhekim Dr. Bülent Uysal, İdari ve Mali İşler Müdürü Gürol Aydemir ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hilal Azaklı tarafından karşılanan her birim konusunda uzman Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Daire Başkanlığı çalışanları, yapılan değerlendirmede hizmet süreciyle ilgili önerilerde bulundu. Hastane yönetimi, değerlendirme sonucunda kalite ekibi ve tüm personellere çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.5581 TL 5.5359 TL
Euro
EURO
6.1617 TL 6.1371 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA