Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 18.02.2019 SAAT 02:17:37
Advert
 
Advert Advert

Kandıra Devlet Hastanesi'nin verimliliği nasıl?

M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi’nde Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü tarafından verimlilik ve kalite uygulamaları yerinde değerlendirmesi gerçekleştirildi
Kandıra Devlet Hastanesi'nin verimliliği nasıl?

Ekip sorumlusu Satı Birbudak, Hilal Seda Bereket, Mehmet Beşir Ulutaş, Yıldız Ayaz, Ufuk Karanfil ve Ceren Sarıkaya tarafından M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi’nde poliklinik hizmetleri, görüntüleme hizmetleri, laboratuar hizmetleri, acil servis, yoğun bakım hizmetleri, doğumhane hizmetleri, servis hizmetleri, ameliyathane hizmetleri, sterilizasyon hizmetleri, eczacılık hizmetleri, medikal depo, teknik hizmetler, ayniyat depo, biyomedikal depo, muhasebe-bütçe uygulamaları bölümleri değerlendirildi. 

 

FİKİR ALIŞVERİŞİ


Başhekim Dr. Bülent Uysal, İdari ve Mali İşler Müdürü Gürol Aydemir ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hilal Azaklı tarafından karşılanan her birim konusunda uzman Verimlilik ve Kalite Uygulamaları Daire Başkanlığı çalışanları, yapılan değerlendirmede hizmet süreciyle ilgili önerilerde bulundu. Hastane yönetimi, değerlendirme sonucunda kalite ekibi ve tüm personellere çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.2775 TL 5.2564 TL
Euro
EURO
5.9531 TL 5.9293 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA