Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 24.07.2019 SAAT 06:09:27
Advert
 
Advert

186'yı unutmayın

'Ağaç yaşken eğilir' düşüncesinden yola çıkan Sedaş, anaokulu öğrencilerine enerji verimini anlatıyor. Böylece, kafalarında belirli düşüncelerin oluşturulmasına çalışılıyor
186'yı unutmayın

SEDAŞ, Enerji Tasarrufu Haftası nedeniyle anaokulu öğrencilerine elektriğin verimli ve güvenli kullanılması konusunda bilgiler verdi. Ağaç yaşken eğilir düşüncesinden yola çıkılarak, anaokulu öğrencilerine enerjinin verimli kullanılması yönünde kafalarında belirli düşüncelerin oluşturulmasına çalışıldı. Sedaş Kurumsal İletişim Müdürü Ayhan Erkovan tarafından, eğitim salonunda, Sedaş'ın görevleri, faaliyetleri, enerji tasarrufu ve enerjinin güvenli kullanılması ile ilgili bilgiler aktarıldı. 

 

 

186'YI UNUTMAYIN


Miniklerin elektrik ile ilgili bilinçlendirilmeleri sağlanırken, elektrik kullanılması sırasında dikkat edilmesi gereken önemli kurallara da dikkat çekildi. Kendilerine yapılan sunumu dikkatle dinleyen öğrenciler, Sedaş'ın saha çalışanlarının zorlu hava koşullarında enerji verme mücadelesi videosunu beğeniyle izledi. Sunum sonrası, öğrencilere enerji tasarrufu ve güvenli elektrik kullanımı broşürleri dağıtıldı. Elektrik arızalarında arayacakları numara olan 186 nolu telefon hattını da bilmeleri için bu numarada kendilerine öğretildi. Okul öğretmenleri ve minik öğrenciler değerli bilgilerin kendileri ile paylaşılması nedeniyle, kendilerini misafir eden Sedaş'a ve yöneticilerine teşekkür etti.  

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.6971 TL 5.6744 TL
Euro
EURO
6.3709 TL 6.3455 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA