Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 24.07.2019 SAAT 06:08:37
Advert
 
Advert

Kampanya devam edecek

Kocaeli PTT Başmüdürlüğü, müşterileriyle birlikte Kızılay Kocaeli Şubesi ile yaptığı protokol gereği kök hücre ve kan bağışında bulundu
Kampanya devam edecek

Boran KAYALAR  -Kocaeli PTT Başmüdürlüğü personeli, dün Yürüyüş Yolu üzerinde bulunan yeni kan verme merkezinde kök hücre ve kan bağışında bulundu. Yapılan protokol gereği yılın belirli dönemlerinde kök hücre ve kan bağışında bulunan Kocaeli PTT Başmüdürlüğü sosyal sorumluluk projesini de başarıyla tamamlamış oldu.


YAŞAMSAL BİR İLAÇ 


Kan bağışı sonrası açıklama yapan PTT Müdürü Adnan Sert, “178 yıldır yurdun her köşesinde ve halkın her kesimine aynı oranda kaliteli hizmet vermeyi ilke edinen PTT Genel Müdürlüğümüz ile Kızılay Genel Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında kan bağışı kampanyası yapıldı. Günümüzde tıp ve teknoloji alanındaki tüm gelişmelere rağmen kan ve kan bileşenleri ile kandan elde edilen ürünlerin yerine geçebilecek herhangi bir tedavi aracı bulunamamıştır. Kan kaynağı insan olan ve teminine yönelik başka alternatif olmayan modern tıpta da geçen ifade şekliyle tanımlayacak olursak tek kaynağı insan olan yaşamsal bir ilaçtır” dedi.

 


KAMPANYAMIZ DEVAM EDECEK


Adnan Sert, şu ifadelere yer verdi: “Bu sebeple şirketimiz müşterilerine sunduğu hizmeti en iyi şekilde yerine getirebilmenin yanı sıra ülkemizin kan ihtiyacının da karşılanabilmesi için personel ve müşterilerimizin düzenli kan bağışçısı olmasını sağlamaktayız. Bu kapsamda İzmit PTT Merkez Müdürlüğümüzde değerli Kızılay ekipleri refakatinde personel ve müşterilerimizin kan bağışçısı olmaları adına çalışmalar yaptık. Kampanyamızı bundan sonraki dönemlerde de düzenleyeceğiz” dedi

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.6971 TL 5.6744 TL
Euro
EURO
6.3709 TL 6.3455 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA