Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 20:33:19
Advert
Advert Advert
 

Doğan "Güzel hizmetler yaptık"

Mahalle inceleme gezilerine Gündoğdu Mahallesi ile devam eden Başkan Doğan, “Ekibimizle hep birlikte diğer mahallelerde olduğu gibi bu mahallemizde de 10 yıldır çok güzel hizmetler yaptık” dedi
Doğan "Güzel hizmetler yaptık"
Advert

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Gündoğdu Mahallesi’nde incelemelerde bulundu. Başkan Doğan’a mahalle inceleme gezisinde başkan yardımcısı Serkan Yeğnidemir, daire müdürleri ile muhtar Çetin Ersoy eşlik etti. Cadde ve sokakları gezen, vatandaşlarla sohbet eden Başkan Doğan, inceleme gezisi sonrası yaptığı açıklamada, “Gündoğdu Mahallemiz hızla gelişen bir mahallemiz. Ekibimizle hep birlikte diğer mahallelerde olduğu gibi bu mahallemizde de 10 yıldır çok güzel hizmetler yaptık. Gündoğdu Mahallemiz hizmetlerimizle adet nakış nakış işlendi. Gündoğdu; bulvarından, ara yollarına, parklarına, camilerine kadar çok güzel bir mahallemiz oldu. 

 

 

15 TEMMUZ ŞEHİDİNİN ADI VERİLDİ


Bölgeye içinde spor tesisi, mesire yeri ve parkı olan güzel bir tesis kazandırıyoruz. Yakında hizmete girecek olan kompleks şeklindeki tesislere hiçbir zaman unutmayacağımız 15 Temmuz şehidimiz Ömer Halisdemir’in adını verdik. Kompleks sadece Gündoğdu’ya değil Yeşilova ile başka mahallerimize de de hizmet verecek” eklinde konuştu. Gündoğdu Mahalle Muhtarı Çetin Ersoy da yapılan hizmetler için Başkan Doğan’a teşekkür etti.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA