Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 19.08.2019 SAAT 15:41:09
Advert
Advert
 

Metin’den Filistin izlenimleri

‘Filistin Gezi İzlenimleri’ adli sunum Araştirma ve Kültür Vakfi’nda gerçekleşti. Araştırmacı Behlül Metin katılımcıları Filistin hakkında bilgilendirdi
Metin’den Filistin izlenimleri

Her hafta değişik konularda kültürel sunumların yapıldığı, Araştırma ve Kültür Vakfı Kocaeli Şubesi'nin bu haftaki sunumu; ‘Filistin Gezi Izlenimleri’ üzerine oldu. Programda sunumu gerçekleştiren, değişik dergi ve medyada, dünya ülkeleri ile ilgili gezi yazıları çıkan, Behlül Metin, programda, resim, video ile Filistin gezi izlenimlerini anlattı. Sunumda, Filistin'i gezip görmek isteyenlerin, nasıl vize alacaklarından, uçak bileti alınından, Filistin şehirlerinde nasıl tek başına gezi yapabileceklerine dair bilgiler aktarıldı. Filistin halkının Türkiye ile ilgili düşünceleri, Türkiye'yi nasıl sevdikleri, iş yerlerine Türkiye bayrakları astıkları, Arap kökenli olmalarına rağmen Türkiye halkını sevgide nasıl ön plana çıkarttıkları, gezi sırasında yaşanan olaylarla anlatıldı. Programa gelen sorulan cevaplanması akabinde sona erdi.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.5959 TL 5.5736 TL
Euro
EURO
6.2126 TL 6.1878 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA