Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 21:49:58
Advert
Advert Advert
 

Cihan’nda çocuklar için akşam muayenesi

Cihan Hastanesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları branşında Dr. Ozan Kızılırmak ve Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinde Dt. Aziz Nasır Arçağ’ı da hekim kadrosuna dahil etti.
Cihan’nda çocuklar için akşam muayenesi
Advert

Uzm. Dr. Ozan Kızılırmak, çocuk sağlığı ve hastalıklarında çalışan aileler için akşam mesai sonrasında gece 23.00’e kadar hasta kabul ederek, tedavi yapabilecek. Diş Hekimi Dt. Aziz Arçağ ise hafta içi her gün 08.00 – 18.00 saatleri arasında Cihan Hastanesi’nde hasta kabul edebilecek.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA