Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 02:35:15
Advert
Advert Advert
 

Saadet Partisi Kandıra’da Sahaya İniyor

Saadet Partisi Kandıra İlçe Başkanı Ramazan Nural Arslan, 1 Şubat itibariyle belediye başkan adayları için istişare sürecinin başlayacağını kaydetti.
Saadet Partisi Kandıra’da Sahaya İniyor
Advert

Ünal CANKURT  -31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerine kendi adayları ile gireceklerini açıklayan Saadet Partisi Kandıra İlçe Başkanı Ramazan Nural Arslan, “1 Şubat itibariyle belediye başkan adayları için istişare sürecine başlayacağız. Belediye meclis üyesi adaylarımız da şekillenmeye başladı. Genç ve dinamik kadroyla sahada olacağız” açıklamalarında bulundu. 


“SEVİYORSANIZ OY VERECEKSİNİZ”


31 Mart’ın ülkemiz için bir fırsat olduğunu söyleyen Arslan, “Her gittiğimiz köyde, kahvede, pazarda, meydanda, her yerde ‘sizi gerçekten seviyoruz’ diyorlar. Biz de ‘seviyorsanız oy vereceksiniz’ diyoruz. Çünkü çare var. Milli görüş olarak kazanmaya mecburuz. Sistem değişmeli, milli görüş belediyeleri şart. Artık İslam Birliği tercih değil zorunluluktur. Hiç kimse milli görüş iş başına gelmeden düzeleceğimize umut bağlamasın” ifadelerini kullandı. 
 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA