Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 16.02.2019 SAAT 17:33:38
Advert
 
Advert Advert

Mahallelerin liderisiniz

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ile birlikte muhtarlarla bir araya gelen Karaosmanoğlu, “Muhtarlarımız, mahallelerinin lideridir. Komşularının hamisi, bizlerin de hizmet ortağıdır” dedi
Mahallelerin liderisiniz

“Kent geneline yaptığınız tüm hizmetler için teşekküre geldik” diyen Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, “15 yıldır sizinle çalıştık. Göreve geldiğiniz ilk dönemde 71 sokağımızın yeni altyapısını ne de üst yapısı vardı. Bu 15 yıllık dönemde Büyükşehir Belediyemiz tüm eksikliklerimizi giderdi. Gerçekten her taşın ve toprağın altında sizin emeğiniz var. Sizin hizmetlerinizi bu kentin unutması asla mümkün değildir. Köylerimiz, sizin döneminde altın çağını yaşadı. Ne zaman aradıysak bizle ilgilendiniz, mutlak dönüş yaptınız, yakından ilgilendiniz. Muhtarlıklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak bizlere destek oldunuz. Size bir kez daha hizmetleriniz ve bize canı gönülden verdiğiniz destekler için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini sarf etti. 

 

 

MUHTARLIK, FEDAKARLIK DEMEKTİR


Kocaeli’de nerde ne ihtiyaç varsa yerine getirdiklerini vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Muhtarlarımızla birlikte bu hizmetleri yerine getirdik. Omuz omuza verdik, vatandaşlarımıza hizmet ettik. İnşallah yeni dönemde de bu hizmet ve gönül belediyeciliği daha yüksek noktalara çıkacaktır” diye konuştu. Muhtarların mahallelerini karış karış bildiğini, vatandaşlarla yakından ilgilenen muhtarların başarılı olduğunu da belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Muhtarlık, fedakârlık demektir. Fedakârlık gösteren tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.2775 TL 5.2564 TL
Euro
EURO
5.9531 TL 5.9293 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA