Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 21:33:05
Advert
Advert Advert
 

Mahallelerin liderisiniz

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ile birlikte muhtarlarla bir araya gelen Karaosmanoğlu, “Muhtarlarımız, mahallelerinin lideridir. Komşularının hamisi, bizlerin de hizmet ortağıdır” dedi
Mahallelerin liderisiniz
Advert

“Kent geneline yaptığınız tüm hizmetler için teşekküre geldik” diyen Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, “15 yıldır sizinle çalıştık. Göreve geldiğiniz ilk dönemde 71 sokağımızın yeni altyapısını ne de üst yapısı vardı. Bu 15 yıllık dönemde Büyükşehir Belediyemiz tüm eksikliklerimizi giderdi. Gerçekten her taşın ve toprağın altında sizin emeğiniz var. Sizin hizmetlerinizi bu kentin unutması asla mümkün değildir. Köylerimiz, sizin döneminde altın çağını yaşadı. Ne zaman aradıysak bizle ilgilendiniz, mutlak dönüş yaptınız, yakından ilgilendiniz. Muhtarlıklarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayarak bizlere destek oldunuz. Size bir kez daha hizmetleriniz ve bize canı gönülden verdiğiniz destekler için çok teşekkür ediyorum” ifadelerini sarf etti. 

 

 

MUHTARLIK, FEDAKARLIK DEMEKTİR


Kocaeli’de nerde ne ihtiyaç varsa yerine getirdiklerini vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Muhtarlarımızla birlikte bu hizmetleri yerine getirdik. Omuz omuza verdik, vatandaşlarımıza hizmet ettik. İnşallah yeni dönemde de bu hizmet ve gönül belediyeciliği daha yüksek noktalara çıkacaktır” diye konuştu. Muhtarların mahallelerini karış karış bildiğini, vatandaşlarla yakından ilgilenen muhtarların başarılı olduğunu da belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Muhtarlık, fedakârlık demektir. Fedakârlık gösteren tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA