Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 21:49:05
Advert
Advert Advert
 

Şayir, TOKİ evlerini inceledi

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ile birlikte yapımı tamamlanan TOKİ evlerini inceleyen Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şahir, “915 konutla birlikte burada yeni bir yaşam alanı oluşacak” dedi
Şayir, TOKİ evlerini inceledi
Advert

Seçim çalışmaları kapsamında ilçede biz dizi ziyaretler yapan AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, il yöneticisi Fazıl Korkmaz ve ilçe yöneticileri ile birlikte TOKİ tarafından yapımı tamamlanan ve içerisinde 915 konutun yer aldığı bölgede incelemelerde bulundu.

 

NÜFUS 50 BİNİN ÜZERİNE ÇIKACAK


Evlerin şubat ayı ile birlikte teslimatına başlanacağının bilgisini aldıklarını belirten Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, “İnşallah şubat ayında başlayacak anahtar teslimi sonrası burada bulunan 915 konutla birlikte yeni bir yaşam alanı oluşacak. Bu alanla birlikte ciddi oranda nüfus burada ikametgâh edecek. 48 bin olan ilçe nüfusumuz 50 binin üzerine çıkması ile birlikte her alanda ilçemiz için çok büyük avantajlar sağlayacaktır.”dedi.    

 


YENİ EĞİTİM DÖNEMİNDE AÇILACAK


Yılmaz ve Şayir ayrıca konut alanı içerisinde yapımı tamamlanan okul projesini de ziyaret ederek incelemelerde bulundular. İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Balay, yapımı tamamlanan okul projesinin detayları hakkında bilgiler vererek 2019/2020 yeni eğitim öğretim döneminde okulun eğitime açılacağını belirtti.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA