Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 28.09.2020 SAAT 21:21:15
Advert
 

Kocaeli'ye kar ne zaman yağacak?

Kocaeli'ye kar ne zaman yağacak?
Advert

Kocaeli Meteoroloji Bölge Müdürlüğü’nden gelen son dakika haberi kar bekleyenleri heyecanlandırdı. Haftalardır beklenen kar yağışı için gün sayan Kocaelililer, 23 Ocak’ta kar ile buluşacak

Emre ARKIN - Uzun süredir beklenen kış nihayet yurdun büyük bir kısmında olduğu gibi Kocaeli’de de etkili olmaya başladı. Kocaeli Meteoroloji Bölge Müdürlüğü’nden alınan son tahminlere göre, Marmara bölgesinin büyük kısmında kar yağışı bekleniyor. Kocaeli’de de hava sıcaklıklarının 10 derece birden düşmesi sonucu gece saatlerinden itibaren yağış etkisini göstermeye devam ediyor. 23 Ocak günü ise kar bekleyen Kocaelililer için milat olacak.

GÜNLERCE SÜRECEK

Aniden soğuyan Kocaeli, yarından itibaren bir miktar ısınmaya başlayacak ancak yeni hafta karla gelecek. Geçtiğimiz hafta sonundan itibaren Kocaeli’de kar bekleyenler için haberler iyi, kara kışın başlayacağı gün geliyor. 23 Ocak'tan itibaren Kocaeli’yi etkileyecek olan soğuk hava dalgası için Meteoroloji tahminleri uzattı, kar yağışı günlerce sürecek.

2 DERECEYE DÜŞECEK

Birkaç kez son dakikada değişen hava sistemleri yüzünden ilimizi teğet geçen kar yağışları bu sefer kuvvetli şekilde geliyor. Düşen hava sıcaklıklarıyla birlikte uzun süreli kar yağışı görülecek. Gelecek hafta başından itibaren günlerce kar yağacak. 12 dereceye kadar yükselecek sıcaklıklar sonrasında aniden düşerek salı günü 2 derece civarında olacak ve günlerce sürecek kar yağışı başlayacak. Gelecek hafta başında etkisini göstermeye başlayacak olan kar yağışının hafta sonuna kadar etkisini devam ettirmesi bekleniyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.7763 TL 7.7453 TL
Euro
EURO
9.0566 TL 9.0205 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA