Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 19:33:02
Advert
Advert Advert
 

Hamidiye'de tehlike çanları çalıyor

Hamidiye Köyü'nde uzun yıllardır yaşanan toprak kayması nihayet yetkililerin dikkatini çekti.
Hamidiye'de tehlike çanları çalıyor
Advert

Uğur ULUSOY  -Kocaeli AFAD Jeoloji Mühendisleri Alper Şen ve Alper Kaan Yıldız imzası ile hazırlanan raporda, Gölcük Hamidiye Köyü’nde yol çökmesinin tehlikeli boyutlara ulaştığı ve süratle önlem alınması gerektiği belirtildi.


Hamidiye Köyü yolunda meydana gelen çökme ile ilgili olarak Büyükşehir ve Gölcük Belediyesi’ne çok kez başvuru yapmalarına rağmen sonuç alınamadığını belirten vatandaşlar, çökmenin kimi yerlerde bir kaç metreye kadar ulaştığını ifade ettiler. 


Kocaeli İl AFAD raporunda da Hamidiye köy bölgesindeki yer altı ve yer üstü sularının süratle drene edilmesi ve yolla ilgili acil tedbirler alınması gerektiğine işaret edildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA