Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 05.07.2020 SAAT 20:02:58
Advert
Advert Advert
 

Kandıra Ziraat’ta seçim heyecanı

6 Şubat Çarşamba günü yapılacak olan Kandıra Ziraat Odası Olağan Genel Kurulu’nda mevcut başkan Kemalettin Er, aday olmayacak. Delegeler yeni yönetimi seçecek
Kandıra Ziraat’ta seçim heyecanı
Advert

Kandıra Ziraat Odası Başkanlığı’nın Olağan Genel Kurul Toplantısı 6 Şubat Çarşamba günü gerçekleşecek. Turan Güneş Kültür Merkezi’nde 13.00-17.00 saatleri arasında yapılacak olan genel kurulda mevcut başkan Kemalettin Er, aday olmayacak. Geçtiğimiz aylarda ilçenin 96 mahallesinde yapılan seçimlerde oda üyeleri delegelerini belirlemişti. 6 Şubat Çarşamba günü ise delegeler kongrede listelerini açıklayan adaylara oy kullanarak yeni başkan ve yönetimini belirleyecek. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA