Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 11:10:50
Advert
Advert Advert
 

Vatandaşa evde diş muayenesi

M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi’nde görevli diş hekimleri Ravza Birdane ve Nilaylin Tüver, Evde Sağlık Hizmetleri birimine müracaat eden hastayı evinde ziyaret edip muayene ettiler
Vatandaşa evde diş muayenesi
Advert

M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi’nde bir ilk yaşandı. Evde Sağlık Hizmetleri kapsamında ilçede birçok hastaya ulaşan sağlık ekipleri, bu kez Karaağaç Mahallesi’nde kas ve kemik erimesi nedeniyle evinde yatarak tedavi gören bir hastanın müracaatı üzerine harekete geçti. Hastane Başhekimi Bülent Uysal eşliğinde hastayı evinde ziyaret eden Diş Hekimleri Ravza Birdane ve Nilaylin Tüver, hastanın ilk muayenesini gerçekleştirip tedavisini planladılar. Hasta bundan sonraki süreçte ambulansla evinden alınarak tedavisini hastanede sürdürecek. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA