Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 11.07.2020 SAAT 20:41:40
Advert
Advert Advert
 

Arzu ve Yusuf nişanlandı

Eski AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Yunus Özder'in oğlu Yusuf, iş adamı Hasan İnci'nin kızı Arzu ile nişanlandı. Genç çiftin nikahı, AK Partilileri bir araya getirdi
Arzu ve Yusuf nişanlandı
Advert

Ünal CANKURT  -Eski AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Yunus Özder ve Gülcan Özder çiftinin oğulları Yusuf Özder ile Kandıralı iş adamı aynı zamanda güreş ağası olan Hasan İnci ve Havva İnci çiftinin kızları Arzu İnci, nişan yüzüklerini takarak evlilik yolunda ilk adımı attı. Tören, Namazgâh Kültür Merkezi’nde davetlilerin yoğun katılımlarıyla gerçekleşti. AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez ile MHP Milletvekili Adayı Alperen Şakacı da genç çifti bu önemli günlerinde yalnız bırakmadı.


YÜZÜKLERİ TAKTILAR


Çiftin nişan yüzüklerini AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan taktı. Genç çifti tebrik eden Turan, “Rabbim tamamına erdirsin inşallah. Ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi. Nişan yüzüklerinin kurdelesini ise AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez kesti ve çifte mutluluklar diledi. Gecenin geç saatlerine kadar devam eden nişan töreninde davetliler gönüllerince eğlenerek Arzu ve Yusuf’un mutluluklarına ortak oldu.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8741 TL 6.8466 TL
Euro
EURO
7.7564 TL 7.7255 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA