Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 05.07.2020 SAAT 21:03:07
Advert
Advert Advert
 

Bayrağı daha yukarıya taşıyacağız

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, Körfez Mahalle Muhtarı Oğuz Bayraktar’ı ziyaret etti, “Bayrağı daha yukarıya taşıyacağız” dedi
Bayrağı daha yukarıya taşıyacağız
Advert

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, Körfez Mahalle Muhtarı Oğuz Bayraktar’ı ziyaret ederek, mahalle hakkında bilgi aldı. Körfez Mahalle Muhtarlığı’nda gerçekleşen ziyarete Gönül’ün yanı sıra İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, partililer ve bölge halkı katılım gösterdi. Program kapsamında açıklamalarda bulunan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Projelerde bir aksama olmayacak. Nevzat Bey’den aldığımız bayrağı daha yukarıya taşıyacağız” dedi.

 

PARTİMİZİN AHLAKINDA VAR


Muhtarlığa yapmış olduğu ziyarette açıklamalarda bulunan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Projelerde bir aksama olmayacak. Nevzat Bey’den aldığımız bayrağı daha yukarıya taşıyacağız” dedi. Başkan adayı Gönül’ün ardından konuşmasını gerçekleştiren İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, “Gönül rahatlığı ile görevi bırakıyorum. Görev devretme bizim partimizin ahlakında var. İzmit Belediyesi’nin Sibel Hanım ile daha iyi noktalara geleceğine inanıyorum” dedi.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA