Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 05.07.2020 SAAT 18:42:21
Advert
Advert Advert
 

Mirzaoğlu’ndan çocuklar için örnek çalışma

İzmit Yahya Kaptan Mahalle Muhtarı ve Muhtar Adayı Ahmet Mirzaoğlu, hastanede yatmakta olan çocuklar için bir sosyal sorumluluk projesi başlattı.
Mirzaoğlu’ndan çocuklar için örnek çalışma
Advert

Mirzaoğlu, yaptığı açıklamada, çocuklara ziyarette bulunup, hayallerini öğreneceklerini ve onları mutlu etmek için bu hayalleri ellerinden geldiğince gerçekleştirmeye çalışacaklarını belirtti. Mirzaoğlu, mahalle sakinlerini ve tüm Kocaelilileri, gönüllü olmaya davet etti. 

 

MUTLU EDELİM
Mirzaoğlu, projeyi şu şekilde anlattı: “Hastanede yatmakta olan çocuklarımızı ziyaret edip onları mutlu etmek ve masum hayallerini elimizden geldiğince gerçekleştirmek amacı ile Yahya Kaptan Mahallesi Muhtarlığı ve gönüllülerimiz tarafından bir sosyal sorumluluk projesi hayata geçirdik. Güzel kalpli öğrencilerimiz ile beraber gerçekleştireceğimiz ziyaretlerimizin amacı; minik arkadaşlarımızın kalplerinde bir umut olmak… Yakmaya çalıştığımız bu küçük umut ışığında sizlerin de desteğini bekliyoruz. Tanıştığımız ve masum hayalini öğrendiğimiz her minik arkadaşımızı sizlerle de paylaşıp, bu hayali gerçekleştirebilecek gönüllülerimizin bize ulaşmasını ve en kısa sürede minik arkadaşımızı mutlu etmeyi istiyoruz. Küçük bir kalbin mutluluğu için ona umut olur musun?”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA