Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 10:28:16
Advert
Advert Advert
 

İZSANDER’den örnek mezun belgesi

İZSANDER, başarılarıyla örnek olmuş mezunlara örnek mezun belgesi vermeyi sürdürüyor. Dernek yönetimi İzmit Sanat Okulu mezunu olan KOTO Meclis Başkan Yardımcısı Alp Kayalar’I ziyaret ederek, örnek mezun belgesini takdim etti
İZSANDER’den örnek mezun belgesi
Advert

BAŞKANLIĞINI Halil Atay’ın yaptığı ve 2002 yılında kurulan İzmit Sanat Okulu Mezunları Derneği (İZSANDER), başarılarıyla örnek olmuş mezunlara örnek mezun belgesi vermeyi sürdürüyor. Dernek yönetimi İzmit Sanat Okulu mezunu olan KOTO Meclis Başkan Yardımcısı Alp Kayalar’I ziyaret ederek, örnek mezun belgesini takdim etti. KOTO’da gerçekleşen törene İZSANDER Başkanı Halil Atay, yönetim kurulu üyeleri Levent Bahadır, Kemal Şimşir, mezunlardan işadamı Mehmet Albar ile İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Aktaş hazır  bulundu. Kayalar’a çalışma hayatında başarılar dileyerek örnek mezun belgesini takdim eden Halil Atay, “Meslek liseleri ülkemizin vazgeçilmez ve en önemli eğitim kurumlarından biridir” dedi.

 
GÜZEL ÇALIŞMA


“Meslek lisesi mezunlarına çalışma hayatının ve sosyal hayatın ihtiyacı vardır diyen Atay, “Okulumuzdan mezunu olan eski öğrencilerimizin başarıları bizi heyecanlandırıyor. İşadamı olarak hem ilimiz hem de ülke ekonomisine faydalı bireyler yetişmesinde katkı sağlayan sosyal çalışmalar ile de ilimiz insanlarının kaynaşmasına vesile olan Alp Kayalar’a başarıların devamını diliyoruz” şeklinde konuştu. Ziyarette İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Aktaş da başarılı mezunlarımızın yeni yetişen öğrencilerimize örnek teşkil ettiğini bu sebeple derneğin çok güzel bir çalışmaya imza attığını belirtti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA