Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert Advert
TARİH 16.02.2019 SAAT 17:31:53
Advert
 
Advert Advert

SEDAŞ’tan yarışmaya davet

SEDAŞ kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak bu yıl 4.’üncüsünü gerçekleştireceği Proje Fikri Yarışması’nın posterlerini üniversite öğrencileri ile paylaşıyor. SEDAŞ öğrencileri yarışmaya davet ediyor
SEDAŞ’tan yarışmaya davet

SEDAŞ elektrik dağıtım sektörünün gelişimine katkı sunan sektörün öncü uygulamalarına imza attığı gibi, sosyal sorumluluk bakış açısıyla hayata geçirdiği projeleriyle de fark yaratmaya devam ediyor. SEDAŞ elektrik dağıtım bölgesini kapsayan 4 ildeki altı üniversite ile işbirliği içinde kurumsal sosyal sorumluluk projesi olarak gerçekleştirdiği, sürdürülebilir ve yenilikçi olmasını hedeflediği proje fikri yarışmasının 4.’ncüsünün başladığını ve başvuruların yapılabildiğini üniversitelerin kantinlerinden, konferans salonları ve giriş kapılarından, duyuru panolarına kadar her yerden duyuruyor. 

 

 

KİMLER, YARIŞMAYA NASIL KATILACAK?  


Sakarya Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Kocaeli Üniversitesi, Abant İzzet Baysal Üniversitesi, Düzce Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesinde “Elektrik, Elektronik, Elektrik Elektronik ve Enerji Sistemleri, Bilgisayar (Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Teknoloji ve Bilişim Sistemleri), Endüstri Mühendisliği bölümlerinde eğitim gören 3. ve 4.sınıf üniversite öğrencileri yarışmaya katılabiliyorlar. Öğrenciler grup olarak en fazla 3 kişiden oluşacak şekilde katılım sağlayabiliyor ve bir öğrenci en fazla 2 projede yer alabiliyor. Daha önce herhangi bir kurum veya kuruluşta (TÜBİTAK, AB vs) ödüllendirilmemiş projeler de değerlendirmeye alınacak. 3. ve 4.sınıf üniversite öğrencilerinin kıyasıya rekabet edeceği yarışmanın duyurusu www.sedas.com  web sitesinden yapıldı. Öğrenciler Proje Fikirlerini proje olarak 29 Mart 2019 tarihine kadar SEDAŞ web sayfasından yarışmaya katılmak için paylaşabilecekler.

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Advert
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.2775 TL 5.2564 TL
Euro
EURO
5.9531 TL 5.9293 TL
Anket
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
ANIT MEDYA