Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 05.07.2020 SAAT 19:10:09
Advert
Advert Advert
 

Doğan Mahallesi'ne yeni aday

Kuruçeşme Doğan Mahallesi'ne bir muhtar adayı daha çıktı.
Doğan Mahallesi'ne yeni aday
Advert

İş adamı İbrahim Kaplan adaylığını kamuoyuna duyurdu.

İbrahim Kaplan; Yapacağı hizmetlerle, mahalleyi yaşanabilir ve tercih edilen bir konuma getireceğini söyledi. 

Oluşturduğu ekiple gece-gündüz demeden var gücüyle çalışacağını vurgulayan İbrahim Kaplan, "Mahallemiz cazibe merkezi haline gelecek. Çor önemli projelerimiz ve hizmet anlayışımız var. Adeta örnek bir muhtarlık hayali kuruyorum; muhtar seçildiğim takdirde bu hayalimde var olanları mahallem için hayata geçireceğim" dedi.
Özgeçmişi ile ilgili bilgi veren İbrahim Kaplan, 1968 Kuruçeşme doğumlu. Emekli. Aynı mahallede yıllarca tüpçülük yaptı. Şu anda özel bir şirkette çalışıyor.
Evli ve iki çocuk babası.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA